Wypożyczalnia samochodów
Katowice Airport

Podróżuj tak jak lubisz

Adres i dane oddziału

Terminal, Katowice***** Pokaż***** Pokaż

Pon - Nie 7:00 - 23:59

Nasze biuro Flex To Go jest zlokalizowane w terminalu C w strefie Rent a Car. Parking znajduje się na przeciwko terminalu B.

Przeżyj niezapomnianą podróż z Flex To Go w Katowicach! 

Lotnisko Pyrzowice, choć już od 1994 roku obsługuje podróżnych z całego świata, wciąż zyskuje na popularności wśród podróżnych. O wygodę turystów pomaga zadbać Flex To Go. Biuro naszej wypożyczalni znajduje się w terminalu lotniska. 

Daj się ponieść komfortowi podróżowania - wybieraj spośród różnorodnych marek i modeli samochodów dostępnych w naszej flocie! Nasza oferta obejmuje auta od praktycznych kompaktowych modeli aż po przestronne SUV-y. Dzięki prostemu procesowi rezerwacji zaoszczędzisz cenny czas, a Twój wybrany samochód będzie czekał na Ciebie z pełnym bakiem, gotowy do przygody. 

Zapomnij o ograniczeniach komunikacji publicznej. Dzięki wynajmowi samochodu w Pyrzowicach, to Ty dyktujesz tempo podróży i decydujesz, kiedy i gdzie zatrzymać się na zwiedzanie. A to wszystko bez zbędnego oczekiwania!

1/5
2/5
3/5
4/5
5/5

Błyskawiczny wynajem samochodów w Katowicach? Tylko Flex To Go

Podróżuj wygodnie po Katowicach dzięki wypożyczalni aut

Dlaczego warto podróżować wypożyczonym samochodem po Katowicach? Dobrze skomunikowane miasto sprzyja transportowi samochodowemu.

Co równie ważne, dzięki obecności w Katowicach wypożyczalni samochodów, możesz korzystać z zalet posiadania auta bez faktycznej konieczności kupowania go na własność. To świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują wykorzystać pojazd raz na jakiś czas - w celach turystycznych czy biznesowych. Nie musisz już zabierać swojego auta do Katowic - wybrany model, zatankowany do pełna, będzie na Ciebie czekał w wypożyczalni

Data założenia1865
Powierzchnia164.71 km2
Ludność292774

Najlepsze oferty wynajmu aut w miastach

Lokalizacje