PROMO
%

Otrzymujesz 5% zniżki na wypożyczenie auta!

Podaj poniższy kod rabatowy podczas składania zamówienia:

Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem. Niestety, miejsce odbioru samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach. Niestety, miejsce zwrotu samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach.
  • Kaucja od 0 PLN
  • Brak limitu kilometrów
  • Bezpłatna modyfikacja rezerwacji
  • Niskie ceny wynajmu
  • Zdezynfekowane auta

*Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Flex To Go - profesjonalna wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu

Wrocław to czwarte miasto pod względem liczby mieszkańców w Polsce, które może poszczycić się niezwykle bogatą historią, ale i sukcesami we współczesności. W 2016 Wrocław został Europejską Stolicą Kultury, co biorąc pod uwagę liczbę miejsc związanych z nowoczesną kulturą – w ogóle nie dziwi. Od lat do Wrocławia ściągają zarówno turyści, jak i zagraniczny kapitał, przez co miasto stało się jednym z najlepszych miejsc do życia w kraju.

Odkryj tętniące życiem serce Dolnego Śląska poprzez wygodny wynajem samochodów. We Wrocławiu to naprawdę bardzo proste – wyznaczasz daty, w których potrzebujesz wybrane auto, podpisujesz z Wynajmującym umowę i gotowe! Podróżujesz, gdzie chcesz i ile chcesz, dzięki czemu w każdym miejscu będziesz na czas.

Szukasz taniej wypożyczalni samochodów we Wrocławiu? Sprawdź Flex To Go

Wrocław, czwarte miasto w Polsce pod względem liczby ludności, oferuje mieszkańcom i przyjezdnym liczne atrakcje i wartościowe miejsca do pracy czy prowadzenia biznesu. Miasto nad Odrą może pochwalić się zabytkami pokroju Rynku, Ostrowa Tumskiego czy słynnej Panoramy Racławickiej, ale również arenami sportowymi i widowiskowymi (np. Hala Stulecia). Tani wynajem samochodów z Flex To Go pozwoli Ci w dobrej cenie sprawdzić najważniejsze punkty w mieście, ale i sprawnie załatwić wszelkie sprawy – urzędowe czy biznesowe.

Dane statystyczne Wrocławia
Data założenia:
X wiek
Powierzchnia:
292,82 km²
Ludność:
642 869

Dlaczego warto skorzystać z wypożyczalni aut we Wrocławiu?

Chcesz poruszać się po mieście bez potrzeby korzystania z komunikacji miejskiej? A może potrzebujesz samochód na kilka dni, abyś podczas wizyty we Wrocławiu z mógł łatwością dostać się do różnych punktów miasta? Wykorzystaj możliwości, jakie daje wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu zlokalizowana na Dworcu PKP Wrocław Główny. Tani wynajem aut ułatwi Ci poruszanie się po mieście – oferujemy samochody różnych producentów i zróżnicowane pod względem pojemności silnika czy np. bagażnika. Dzięki temu bez trudności znajdziesz taki samochód, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Zarezerwuj pojazd we Wrocławiu przez internet dzięki wypożyczalni aut

Wypożyczalnia samochodów Wrocław Flex To Go

Niezdecydowany? Wynajem samochodu we Wrocławiu jest nie tylko prosty, ale przede wszystkim bezpieczny. Wszystkie pojazdy są ubezpieczone (OC i AC), do tego możesz sam ocenić sprawność auta przed jego faktycznym wypożyczeniem. Dzięki temu masz pewność, że korzystasz z samochodu przygotowanego na 100%. Sprawdź dostępne modele we Wrocławiu i ciesz się komfortową jazdą bez zbędnych formalności.

Adres i dane oddziału:
W terminalu lotniska, Graniczna 190, 54-530 Wrocław
Mail: [email protected]
Tel:  +48 42 300 14 57
Godziny otwarcia biura:  7.00-23.00 – Po.-Ni.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie muszę spełnić wymagania, aby móc wypożyczyć samochód we Wrocławiu?

Przede wszystkim musisz mieć ukończony 25. rok życia, a także musisz posiadać ważne prawo jazdy – co najmniej 12 miesięcy. Jeśli posiadasz ważne prawo jazdy, ale nie spełniasz powyższych warunków, mogą wypożyczyć samochód, ale pod pewnymi warunkami. Więcej dowiesz się w regulaminie.

Jak wypożyczyć auto we Wrocławiu?

Wstępną rezerwację możesz dokonać poprzez formularz dostępny na naszej stronie. Określisz w nim od kiedy do kiedy chcesz wynająć pojazd, a także wybierzesz miejsce, z którego odbierzesz i zwrócisz auto. W kolejnym kroku zostaniesz poproszony o wybór marki pojazdu. Szczegółową umowę podpiszesz u Wynajmującego.

Na jak długo mogę wynająć samochód we Wrocławiu?

Oferujemy wynajem krótko- oraz długoterminowy, w związku z czym sam określasz, na jaki czas chcesz wypożyczyć jeden z naszych samochodów. Minimalny okres wynajmu może wynieść nawet godzinę, ale opłata zostanie naliczona za 24 godziny.

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu we Wrocławiu?

Ostateczna cena za jedną dobę zależy przede wszystkim od kaucji, klasy pojazdu i jego marki, a także długości wypożyczenia.

Gdzie mogę wynająć samochód we Wrocławiu i gdzie go muszę oddać?

Nasza wypożyczalnia znajduje się na Dworcu PKP Wrocław Główny, przy ulicy Piłsudskiego 105. Tu również możesz zwrócić samochód, gdy termin wypożyczenia się skończy.

Kiedy zwrócić pojazd?

Samochód możesz zwrócić przed zakończeniem wynajmu. Jeśli chcesz przedłużyć wypożyczenie, skontaktuj się z nami na 24 godziny przed planowym zdaniem samochodu.

Czy samochody wrocławskie z Flex To Go są ubezpieczone?

Tak, zgodnie z umową i standardami obowiązującymi w profesjonalnych wypożyczalniach wszystkie nasze pojazdy mają wykupione ubezpieczenie OC oraz AC.

Byłem uczestnikiem kolizji drogowej. Co robić?

Po pierwsze, o zdarzeniu poinformuj Wynajmującego oraz policję, która sporządzi niezbędną dokumentację do likwidacji szkody. Zapisz nazwiska policjantów oraz posterunek, z którego przybyli. Kolejne kroki postępowania przekaże Ci już pracownik Wynajmującego samochód.

Czy wypożyczony samochód muszę odebrać/oddać we Wrocławiu osobiście?

Nie, czynności te może za Ciebie wykonać osoba do tego upoważniona.