PROMO
%

Otrzymujesz 5% zniżki na wypożyczenie auta!

Podaj poniższy kod rabatowy podczas składania zamówienia:

Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem. Niestety, miejsce odbioru samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach. Niestety, miejsce zwrotu samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach.
  • Kaucja od 0 PLN
  • Brak limitu kilometrów
  • Bezpłatna modyfikacja rezerwacji
  • Niskie ceny wynajmu
  • Zdezynfekowane auta

*Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Wypożyczalnia samochodów Warszawa - alternatywa dla komunikacji miejskiej

Stolica naszego kraju to symbol nowoczesności i wysokiego tempa życia. Swoją dominującą pozycję Warszawa buduje od drugiej połowy XX wieku, kiedy została miastem stołecznym. Obecnie to centrum biznesu i administracji, kultury, sztuki, ale również jeden z ważniejszych celów wypraw turystycznych. Największe miasto w Polsce daje ogrom możliwości, aby jednak je wykorzystać, koniecznie musisz poruszać się po nim jak najsprawniej. Pomoże Ci w tym wynajem aut w Warszawie oferowany przez Flex To Go.

Flex To Go - najtańsza wypożyczalnia aut w Warszawie

Trudno wyobrazić sobie życie w dzisiejszej Warszawie bez szybkiego transportu. Stolica jest wprost stworzona dla samochodów. Nie każdy z nas musi go jednak posiadać, aby cieszyć się komfortowymi warunkami podczas podróży. Wynajem samochodów w Warszawie to rozwiązanie, które pozwala korzystać z samochodu bez potrzeby kupowania go lub np. korzystania z usług taksówek. Te ostatnie zresztą bywają bardzo kosztowne, szczególnie gdy musisz udać się w kilka miejsc jednego dnia.

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie jest zdecydowanie lepszym sposobem na poruszanie się po mieście. W ogólnym rozrachunku jest to tańsza metoda, ponieważ sam decydujesz, na jak długo potrzebujesz pojazd oraz jaki model jest dla Ciebie najodpowiedniejszy. Jednym słowem, wszystko masz pod kontrolą, a my zapewniamy Ci sprawny, gotowy do jazdy samochód.

Dane statystyczne Warszawy
Data założenia:
XIII wiek
Powierzchnia:
517,2 km²
Ludność:
1 790 658

Niezawodna wypożyczalnia samochodów osobowych w Warszawie

Wśród pojazdów dostępnych na wynajem w Warszawie proponujemy modele wielu marek, które mają zróżnicowaną charakterystykę. Dzięki temu możesz wybrać np. większy samochód, który komfortowo pomieści 5 osób lub np. model z pojemniejszym bagażnikiem. Ponadto dostępne auta są zatankowane do pełna – nic tylko ruszać w trasę! Co równie ważne, każdy samochód jest regularnie sprawdzany pod kątem technicznym, a także ma aktualne ubezpieczenia OC i AC. Nie zwlekaj – sprawdź wypożyczalnię aut w Warszawie z Flex To Go.

Wynajem aut w Warszawie – docieraj wszędzie na czas

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Flex To Go

Poruszanie się w tak rozległym mieście jak Warszawa to nierzadko spore przedsięwzięcie logistyczne, zwłaszcza gdy potrzebujesz dostać się do kilku, kilkunastu miejsc w określonym czasie. Podróżowanie w ten sposób komunikacją miejską jest stratą czasu, a w przypadku innych form transportu problemem staje się koszt przewozu. Jak temu zaradzić? W Warszawie funkcjonują tanie wypożyczalnie samochodów, które umożliwiają błyskawiczną rezerwację konkretnego pojazdu i wynajem krótko- oraz i długoterminowy.

Adresy i dane oddziałów:
Dworzec Centralny Warszawa, Al. Jerozolimskie 54, 00-024 Warszawa
Biuro Centralne – Bitwy Warszawskiej 1920 r. 11, 02-366 Warszawa
Mail: [email protected]
Tel:  +48 22 118 90 04
Godziny otwarcia biura:  7.00-23.00 – Po.-Ni.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie muszę spełnić wymagania, aby wypożyczyć auto w Warszawie?

Do wynajmu samochodu musisz mieć ukończone 25 lat oraz mieć prawo jazdy ważne co najmniej 12 miesięcy.

Nie ukończyłem jeszcze 25 lat. Czy nadal mogę wypożyczyć samochód?

Jeśli masz czynne prawo jazdy, możesz wypożyczyć auto, ale pod pewnymi warunkami. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.

Jak wypożyczyć samochód w Warszawie?

Do wstępnej rezerwacji pojazdu w terminie, w którym go potrzebujesz, służy formularz udostępniony na naszej stronie internetowej. Wszystkie formalności natomiast załatwisz w biurze Wynajmującego.

Na jak długo mogę wynająć auto w Warszawie?

Najkrócej nawet na godzinę, ale pamiętaj, że opłatę naliczymy za pełne pierwsze 24 godziny. W Flex To Go samodzielnie określasz górną granicę wynajmu. Możesz wypożyczyć samochód w Warszawie na tak długo, jak tylko potrzebujesz. Jeśli chcesz w trakcie wynajmu go przedłużyć, musisz nas o tym poinformować – 24 godziny przed określoną wcześniej datą zdania samochodu.

Ile kosztuje wynajęcie samochodu w Warszawie?

Ostateczna cena za jedną dobę zależy od długości najmu, kaucji, klasy samochodu i jego marki oraz tego, czy spełniasz wszystkie warunki, aby móc skorzystać z wypożyczalni.

Gdzie znajduje się wypożyczalnia aut w Warszawie?

Wypożyczalnia oraz miejsce zwrotu znajdują się na Dworcu Centralnym, Al. Jerozolimskie 54.

Czy samochody wynajmowane w Warszawie przez Flex To Go są ubezpieczone?

Tak, zgodnie ze standardami obowiązującymi w profesjonalnych wypożyczalniach wszystkie nasze pojazdy mają ważne ubezpieczenie OC oraz AC.

Byłem uczestnikiem kolizji drogowej. Co robić?

O zdarzeniu poinformuj Wynajmujące oraz koniecznie wezwij policję. Dzięki temu łatwiej będzie nam zlikwidować powstałe szkody. O dalszych krokach dowiesz się od pracownika biura Wynajmującego.

Czy wynajęty pojazd muszę odebrać/zwrócić w Warszawie osobiście?

Nie, może to za Ciebie zrobić osoba do tego upoważniona. Pamiętaj, aby osoba ta miała przy sobie wszystkie niezbędne dokumenty.