PROMO
%

Otrzymujesz 5% zniżki na wypożyczenie auta!

Podaj poniższy kod rabatowy podczas składania zamówienia:

Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem. Niestety, miejsce odbioru samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach. Niestety, miejsce zwrotu samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach.
  • Kaucja od 0 PLN
  • Brak limitu kilometrów
  • Bezpłatna modyfikacja rezerwacji
  • Niskie ceny wynajmu
  • Zdezynfekowane auta

*Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Wypożyczalnia samochodów Rzeszów - 100% komfortu w dobrej cenie

Rzeszów to jedno z najlepszych miast do życia w Polsce. Ziemię obecnej stolicy województwa podkarpackiego są zamieszkiwane już od czasów starożytnych. Do tej pory Rzeszów jest ważnym punktem łączącym Polskę z Ukrainą, szczególnie ze Lwowem. Ważnym atutem miasta wpływającym na rozwój całego regionu jest również obecność lotniska. Dzięki sprawnej sieci dróg Rzeszów oferuje umożliwia wygodny transport – najlepiej wykorzystać go z pomocą taniego wynajmu samochodów.

Tani i prosty wynajem samochodów Flex To Go Rzeszów

Od Zamku i Letniego Pałacu Lubomirskich po siedziby firm związanych z nową technologią oraz rozbudowaną siecią klubów sportowych – Rzeszów z pewnością ma wiele do zaoferowania zarówno turystom, jak i mieszkańcom czy osobom przebywającym w celach biznesowych. To miasto jest również silnie związane z nauką – oferuje różne kierunki studiów na kilku uczelniach. Kluczem do efektywnego wykorzystania czasu w Rzeszowie jest szybki i wygody transport. Odpowiedzią na tę potrzebę, szczególnie dla osób przyjezdnych, jest wynajem samochodu w Rzeszowie. To niezwykle prosty i tani sposób na komfortową jazdę bez potrzeby posiadania własnego samochodu na miejscu.

Dane statystyczne Rzeszowa
Data założenia:
XI wiek
Powierzchnia:
126,57 km²
Ludność:
196 208

Błyskawiczna wypożyczalnia aut w Rzeszowie

Sprawdź, jakie możliwości daje wypożyczalnia samochodów w Rzeszowie – tylko kilka kliknięć dzieli Cię od zarezerwowania wybranego modelu. Tani wynajem aut to doskonałe rozwiązanie wszelkich bolączek związanych z przemieszczaniem się po mieście. W wypożyczalni oferujemy samochody wielu marek o różnych parametrach. W ten sposób łato znajdziesz pojazd, który będzie bliski Twoim potrzebom, np. pod względem liczby miejsc/drzwi, pojemności bagażnika czy osiągów.

Wynajem aut – Flex To Go Rzeszów

Wypożyczalnia samochodów Rzeszów Flex To Go

Tempo współczesnego życia nie zwalnia, więc jeśli chcesz dotrzymać mu kroku, przede wszystkim powinieneś szanować swój czas. W przypadku transportu nie musisz już polegać na zawodnej komunikacji miejskiej czy drogich taksówkach, jeśli nie masz samochodu na własność. Wypożyczalnia samochodów w Rzeszowie pozwoli Ci dotrzeć do każdego punktu w mieście w bardzo krótkim czasie. Dzięki temu zaoszczędzony czas przeznaczysz na ważniejsze sprawy, zamiast organizować skomplikowany transport obejmujący kilka czy kilkanaście miejsc na mapie Rzeszowa. Wybierz komfortową jazdę autem z wypożyczalni Flex To Go, aby obniżyć koszty transportu – szczególnie w porównaniu z alternatywnymi sposobami przemieszczania się.

Adres i dane oddziału:
Dworzec PKP Rzeszów
Mail: [email protected]
Tel:  +48 42 300 14 59
Godziny otwarcia biura:  7.00-23.00 – Po.-Ni.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie muszę spełnić wymagania, aby wypożyczyć auto w Rzeszowie?

Do wynajmu samochodu musisz mieć ukończone 25 lat oraz mieć prawo jazdy ważne co najmniej 12 miesięcy. Jeśli jesteś młodszy, ale masz czynne prawo jazdy, możesz wypożyczyć auto, ale pod pewnymi warunkami. Więcej informacji w znajdziesz w regulaminie.

Jak wypożyczyć samochód w Rzeszowie?

Wystarczy, że w formularzu na naszej stronie wybierzesz zakres dat, w których będziesz potrzebował samochód. Do tego podaj miejsce, z którego odbierzesz i w którym oddasz samochód. Gotowe! W ten sposób dokonasz wstępnej rezerwacji wybranego pojazdu. Podpisanie umowy nastąpi już u wynajmującego podczas odbioru samochodu.

Na jak długo mogę wynająć auto w Rzeszowie?

Najkrócej – nawet na kilka godzin, ale naliczamy wówczas opłatę za 24 godziny. Jesteśmy natomiast otwarci na górną granicę wynajmu – określasz ją samodzielnie. Wypożyczasz samochód na tak długo, jak tylko potrzebujesz.

Ile kosztuje wynajęcie samochodu w Rzeszowie?

Ostateczna cena za jedną dobę zależy od kaucji, klasy samochodu i jego marki oraz od długości samego wypożyczenia.

Gdzie znajduje się wypożyczalnia aut w Rzeszowie?

Miejsce odbioru i zwrotu znajdują się na Dworcu PKP Rzeszów Główny, przy Placu Dworcowym 1.

Kiedy zwrócić pojazd?

Samochód możesz zwrócić przed wygaśnięciem terminu wynajmu. Jeśli chcesz przedłużyć wypożyczenie, koniecznie poinformuj nas o tym na 24 godziny przed zaplanowanym wcześniej zwrotem samochodu.

Czy samochody wynajmowane przez Flex To Go w Rzeszowie są ubezpieczone?

Tak, zgodnie z umową i standardami obowiązującymi w profesjonalnych wypożyczalniach wszystkie nasze pojazdy mają ważne ubezpieczenie OC oraz AC.

Byłem uczestnikiem kolizji drogowej. Co robić?

O zdarzeniu poinformuj Wynajmujące oraz wezwij policję. Dzięki temu łatwiej będzie nam zlikwidować powstałe szkody. O dalszych krokach dowiesz się od Wynajmującego.

Czy wynajęty pojazd muszę odebrać/zwrócić w Rzeszowie osobiście?

Nie, czynności te może za Ciebie wykonać osoba do tego upoważniona.