PROMO
%

Otrzymujesz 5% zniżki na wypożyczenie auta!

Podaj poniższy kod rabatowy podczas składania zamówienia:

Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem. Niestety, miejsce odbioru samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach. Niestety, miejsce zwrotu samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach.
  • Kaucja od 0 PLN
  • Brak limitu kilometrów
  • Bezpłatna modyfikacja rezerwacji
  • Niskie ceny wynajmu
  • Zdezynfekowane auta

*Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Flex To Go - Twoja wypożyczalnia samochodów w Poznaniu

Poznań, stolica wielkopolski, to piąte co do wielkości miasto w Polsce i prężny ośrodek biznesowy, kulturalny i turystyczny. Historia miasta sięga czasów starożytnych, jednak największymi wpływami Poznań cieszył się na początku dynastii Piastów oraz w renesansie. Dziś stolica wielkopolski to nowoczesna metropolia i duma regionu. Jednym ze sposobów na poruszanie się po Poznaniu jest wykorzystanie wypożyczalni samochodów. To ekonomiczne rozwiązanie w sytuacji, gdy z różnych powodów potrzebujesz szybki i pewny transport na dłużej.

Flex To Go - wynajem samochodów w Poznaniu

Skorzystanie z wypożyczalni aut w Poznaniu jest niezwykle proste. Wystarczy, że wybierzesz konkretną datę, od kiedy potrzebujesz samochodu oraz określisz dzień, w którym dokonasz jego zwrotu. Do wyboru masz wiele marek. Auta na wynajem zostały tak skompletowane, abyś mógł dopasować je do swoich potrzeb, np. pod względem pojemności bagażnika, liczby miejsc czy rozwijanych osiągów. Poznań oferuje wiele możliwości i atrakcji – od Starego Rynku i Zamku Królewskiego po przepiękne tereny zielone i rekreacyjne, np. Park Cytadela czy Maltę.

Dane statystyczne Poznania
Data założenia:
X wiek
Powierzchnia:
261,91 km²
Ludność:
534 813

Sprawdzona wypożyczalnia samochodów 24h w Poznaniu

Dlaczego warto wynajmować auto? To korzystne rozwiązanie zarówno, gdy przybywasz do stolicy wielkopolski na kilka dni, jak i gdy jesteś mieszkańcem miasta, który potrzebuje np. załatwić ważne sprawy w możliwe jak najkrótszym czasie. Podstawową zaletą wypożyczalni samochodów w Poznaniu jest cena, która w ostatecznym rozrachunku jest korzystniejsza niż np. korzystanie z taksówek czy usług innych przewoźników. Wynajem aut w Poznaniu pozwala również zrezygnować z podróży komunikacją miejską, która choć potrzebna, to nie gwarantuje, iż dotrzesz do celu w wyznaczonym czasie.

Tani wynajem samochodów w Poznaniu – sprawdź!

Wypożyczalnia samochodów Poznań Flex To Go

Cenisz wolność, jaką w dużym mieście daje możliwość podróżowania samochodem? Koniecznie sprawdź naszą wypożyczalnię aut zlokalizowaną na Dworcu PKP Poznań Główny. Stąd w łatwy sposób odbierzesz pojazd, którym będziesz poruszał się po Poznaniu w wybranym przez siebie zakresie dni. Jesteśmy otwarci na wynajem zarówno krótko-, jak i długoterminowy. W związku z tym możesz użytkować samochód tak długo, jak tylko potrzebujesz.

Adres i dane oddziału:
Dworzec PKP, Dworcowa 2, 61-801 Poznań
Mail: [email protected]
Tel:  +48 42 300 14 58
Godziny otwarcia biura:  7.00-23.00 – Po.-Ni.

Najczęściej zadawane pytania

Czy aby wypożyczyć samochód w Poznaniu, muszę spełnić jakieś warunki?

Przede wszystkim musisz mieć ukończony 25. rok życia, a także mieć ważne prawo jazdy – co najmniej 12 miesięcy. Jeśli jesteś młodszy lub Twoje prawo jazdy jest ważne krócej, nadal możesz wypożyczyć samochód, ale pod pewnymi warunkami. Przeczytaj więcej w regulaminie.

Jak wypożyczyć auto w Poznaniu?

Wstępną rezerwację dokonasz poprzez formularz na naszej stronie. Wybierz okres, w którym chcesz wynająć auto, a także miejsce, z którego odbierzesz i je zwrócisz. Następnie wybierz interesujący Cię model samochodu. Gotowe!  Szczegółową umowę podpiszesz u Wynajmującego.

Na jak długo mogę wynająć samochód w Poznaniu?

Oferujemy wynajem krótko- oraz długoterminowy. Najkrócej możesz wypożyczyć samochód nawet na godzinę, ale opłata zostanie pobrana za 24 godziny. Nie ma natomiast górnej granicy – wynajmujesz samochód na tak długi okres, jaki tylko potrzebujesz.

Ile kosztuje wynajem samochodu w Poznaniu?

Ostateczna cena za jedną dobę zależy przede wszystkim od kaucji, klasy samochodu oraz długości wynajmu.

Gdzie mogę wynająć samochód w Poznaniu i gdzie go muszę oddać?

Punkt odbioru i zwrotu znajdziesz na głównym Dworcu PKP, który znajduje się przy ulicy Dworcowej 2. Samochód możesz również zwrócić na poznańskim lotnisku.

Kiedy zwrócić pojazd?

Samochód możesz zwrócić przed formalnym zakończeniem wypożyczenia. Jeśli chcesz przedłużyć wynajem, musisz nas poinformować o tym na 24 godziny przed planowanym zdaniem samochodu.

Czy samochody poznańskie z Flex To Go są ubezpieczone?

Tak, zgodnie z umową i standardami obowiązującymi w profesjonalnych wypożyczalniach wszystkie nasze pojazdy mają wykupione ubezpieczenie OC oraz AC.

Byłem uczestnikiem kolizji drogowej. Co robić?

O zdarzeniu poinformuj w pierwszej kolejności Wynajmującego oraz policję, która sporządzi niezbędną dokumentację do likwidacji szkody. Pod żadnym pozorem nie opuszczaj miejsca zdarzenia!. Kolejne kroki postępowania przekaże Ci Wynajmujący, z którym się skontaktujesz.

Czy wypożyczony samochód muszę odebrać/oddać w Poznaniu osobiście?

Nie, czynności te może za Ciebie wykonać osoba do tego upoważniona.