PROMO
%

Otrzymujesz 5% zniżki na wypożyczenie auta!

Podaj poniższy kod rabatowy podczas składania zamówienia:

Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem. Niestety, miejsce odbioru samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach. Niestety, miejsce zwrotu samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach.
  • Kaucja od 0 PLN
  • Brak limitu kilometrów
  • Bezpłatna modyfikacja rezerwacji
  • Niskie ceny wynajmu
  • Zdezynfekowane auta

*Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Wypożyczalnia samochodów - Norymberga

Norymberga to niezwykle klimatyczne miasto leżące na terenie Bawarii. Warto odwiedzić je nie tylko ze względu na jego fascynującą historię, ale również na dostępne tam atrakcje turystyczne. To zdecydowanie świetny kierunek, jeśli chcemy podziwiać architekturę i urządzać spacery po klimatycznych uliczkach. Jeśli jesteś ciekaw tego miejsca i planujesz podróż do Norymbergi, pamiętaj, że na lotnisku znajdziesz punkt wypożyczalni Flex To Go, gdzie wygodnie wypożyczysz pojazd, który będzie towarzyszył Ci w trakcie zwiedzania!

Chcesz swobodnie zwiedzić Norymbergę? Wypożycz samochód we Flex To Go!

Planujesz przylecieć do Norymbergi samolotem? Jeśli chcesz szybko przemieszczać się z miejsca na miejsce w trakcie swojej wycieczki, przyda Ci się na miejscu nowoczesny i komfortowy samochód idealnie dostosowany do Twoich potrzeb. Wybierz jeden z modeli dostępnych w ofercie wypożyczalni Flex To Go, a odpowiedni samochód będzie czekał na Ciebie, zatankowany i gotowy do drogi!

Dane statystyczne:
Data założenia:
1050
Powierzchnia:
186,5 km²
Ludność:
518 365

Skorzystaj z wypożyczalni samochodów i zwiedzaj po swojemu!

We Flex To Go możesz wypożyczyć komfortowy samochód na dogodnych warunkach. Posiadanie pojazdu do swobodnego przemieszczania się po zwiedzanym mieście sprawia, że podróżowanie staje się jeszcze przyjemniejsze! Bądź niezależny od harmonogramów i rozkładów jazdy – zarezerwuj pojazd i podziwiaj Norymbergę na własnych zasadach!

Wynajem samochodów w Norymberdze? Wybierz Flex To Go

Męczy Cię uciążliwe czekanie na komunikację miejską? A może jesteś w Norymberdze z ważną sprawą biznesową i musisz punktualnie dotrzeć na wszystkie spotkania? Wybierz wynajem samochodów w Norymberdze, aby wykorzystać najszybszy transport w ramach przejrzystej umowy. Do Twojej dyspozycji są samochody różnych marek, w pełni sprawne techniczne oraz z pakietem ubezpieczeń OC i AC. Z nami będziesz swobodnie przemieszczał się nie tylko po Norymberdze, ale również po innych miastach!

Adres i dane oddziału:
Flughafenstraße 100, 90411 Nürnberg Deutschland
Mail: [email protected]
Tel:  +49 22028689605
Godziny otwarcia biura:  7.00-23.00 – Po.-Ni.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie warunki muszę spełnić, aby móc wypożyczyć samochód w Norymberdze?

Aby wynająć samochód, musisz mieć ukończone 25 lat, a także musisz posiadać ważne prawo jazdy co najmniej 12 miesięcy.

Nie spełniam powyższych warunków, ale mam czynne prawo jazdy. Czy mogę wynająć auto?

Możesz, ale pod pewnymi warunkami. Więcej na ten temat przeczytasz w szczegółowym regulaminie

Jak zarezerwować samochód w Norymberdze?

Wystarczy, że w formularzu dostępnym na naszej stronie wypełnisz podstawowe dane – od kiedy do kiedy chcesz wynająć auto w Norymberdze oraz skąd je chcesz wypożyczyć, a także gdzie chcesz je zwrócić. Resztę formalności wypełnisz z Wynajmującym na miejscu.

Ile wynosi okres wynajmu samochodu w Norymberdze?

Długość wynajmu określasz sam – stosowny zapis pojawi się w umowie. Możesz je wypożyczyć nawet na kilka godzin, ale opłata będzie naliczona za pierwsze 24 godziny. Jeśli chcesz przedłużyć użytkowanie auta, poinformuj nas o tym mailowo, osobiście lub telefonicznie co najmniej 24 godziny przed końcem wynajmu.

Czy wypożyczony samochód w Norymberdze muszę odebrać/oddać osobiście?

Nie, czynności te może za Ciebie wykonać osoba upoważniona.

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Norymberdze?

Koszt wypożyczenia samochodu w Norymberdze zależy od marki samochodu, jego klasy oraz zwrotnej kaucji i długości wypożyczenia. Cena wynajmu prezentowana jest za pojedynczą dobę.

Gdzie mogę wynająć auto w Norymberdze gdzie je muszę zwrócić?

Nasza wypożyczalnia samochodów w Norymberdze znajduje się na LotniskuFlughafenstraße 100, 90411 Nürnberg, Niemcy

Czy samochody Flex To Go dostępne w Norymberdze są ubezpieczone?

Tak, wszystkie nasze pojazdy mają wykupione ubezpieczenie OC oraz AC.

Samochód, który wypożyczyłem, wziął udział w kolizji drogowej w Norymberdze. Co robić?

Przede wszystkim poinformuj o całym zajściu policję, która sporządzi stosowny protokół zdarzenia. Jednocześnie skontaktuj się z Wynajmującym, który udzieli Ci dalszych instrukcji.

Wynajęty w Norymberdze samochód ma usterkę, co robić?

Jeśli zauważysz usterkę, natychmiast zgłoś ją Wynajmującemu, który w sytuacji, gdy pojazd będzie unieruchomiony na co najmniej 12 godzin, zapewni Ci pojazd zastępczy bez żadnych dodatkowych opłat.