PROMO
%

Otrzymujesz 5% zniżki na wypożyczenie auta!

Podaj poniższy kod rabatowy podczas składania zamówienia:

Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem. Niestety, miejsce odbioru samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach. Niestety, miejsce zwrotu samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach.
  • Kaucja od 0 PLN
  • Brak limitu kilometrów
  • Bezpłatna modyfikacja rezerwacji
  • Niskie ceny wynajmu
  • Zdezynfekowane auta

*Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Wypożyczalnia samochodów Flex To Go - Wrocław Lotnisko

Główne lotnisko dla Wrocławia i całego województwa od 2005 roku nosi imię Mikołaja Kopernika. Strachowice to nowoczesny obiekt, gotowy rocznie przyjmować ok. 5 mln pasażerów. Od centrum miasta dzieli je około 10 km – przy czym warto pamiętać, że dojazd komunikacją miejską może zająć nawet godzinę. Z tego powodu najlepiej skorzystać z wypożyczalni samochodów na lotnisku we Wrocławiu, aby uniknąć planowania podróży pod rozkład jazdy transportu publicznego. Wynajem auta na lotnisku Wrocław w Strachowicach jest niezwykle prosty. Wstępną rezerwację dokonasz przez internet, a resztę formalności załatwisz w kilka minut w wypożyczalni już na miejscu. Nie zapomnij ze sobą dokumentu tożsamości oraz prawa jazdy!

Sprawdź wynajem auta na lotnisku we Wrocławiu

Lotnisko w Strachowicach powstało jeszcze w latach dwudziestych XX wieku, ale dopiero od 1945 roku jest udostępnione lotnictwu cywilnemu. Mimo dość długiej historii lotnisko im. Mikołaja Kopernika dopiero w 1993 rozpoczęło realizację lotów zagranicznych – wcześniej było to jedynie lotnisko lokalne, obsługujące loty krajowe. Dziś to znaczący port lotniczy – piąty w Polsce pod względem liczby obsłużonych pasażerów w 2019 roku. Obecnie oferuje pasażerom loty do takich krajów jak Wielka Brytania, Hiszpania, Włochy, kraje skandynawskie czy Grecja. Na lotnisku operują zarówno tanie linie, jak i tradycyjni przewoźnicy. Planujesz dłuższą podróż w województwie dolnośląskim? Wybierz wynajem samochodów na lotnisku Wrocław, aby szybko dotrzeć do kolejnych celów w mieście i regionie.

Dane statystyczne
Data otwarcia:
1945
Liczba pasażerów obsłużonych w 2019:
3 548 089
Liczba przeprowadzonych operacji lotniczych w 2019:
32 967

Airport Wrocław - sprawdzony wynajem samochodów

Wynajem auta na lotnisku Wrocław to ekonomiczne rozwiązanie, szczególnie w dłuższej perspektywie. Nie tylko masz możliwość podróżowania o każdej porze, ale przede wszystkim nie musisz czekać na taksówkę i martwić się, ile wyniesie jej koszt – zwłaszcza gdy musisz dojechać w kilka miejsc jednego dnia. Wypożyczalnia samochodów Flex To Go na lotnisku we Wrocławiu to prosty sposób na naprawdę komfortowy pobyt w województwie dolnośląskim – przede wszystkim dla osób, które cenią sobie wygodę w trakcie wyjazdu służbowego czy wakacji. Czekamy na Ciebie!

Tania wypożyczalnia samochodów – Wrocław Lotnisko

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku – Flex To Go

Oszczędność czasu i pieniędzy to największa zaleta wypożyczalni aut Flex To Go w Strachowicach. Wynajem samochodów na lotnisku Wrocław pozwala znacząco skrócić czas dalszych podróży, ale i zdecydowanie je ułatwia. W Flex To Go możesz wynająć samochód na tak długo, jak tylko potrzebujesz. Dodatkowo możesz zwrócić auto w innym miejscu, niż je wypożyczyłeś, a także – dzięki opcji przedpłaty paliwowej – nie musisz oddawać samochodu z pełnym bakiem.

Adres i dane oddziału:
W terminalu lotniska, Graniczna 190, 54-530 Wrocław
Mail: [email protected]
Tel:  +48 42 300 14 57
Godziny otwarcia biura:  7.00-23.00 – Po.-Ni.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie warunki muszę spełnić, aby wynająć samochód na lotnisku Wrocław?

Wystarczy, że masz ważne prawo jazdy od co najmniej 12 miesięcy oraz masz ukończone 25 lat. Jeśli jesteś młodszy lub Twoje prawo jazdy nie spełnia powyższego kryterium, nadal możesz wypożyczyć auto, ale pod pewnymi warunkami – więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie.

Czy samochody dostępne na lotnisku we Wrocławiu są ubezpieczone?

Tak, każde auto w naszej ofercie ma wykupione ubezpieczenie OC i AC

Jak wypożyczyć samochód na lotnisku Wrocław-Strachowice?

Wstępną rezerwację dokonasz za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie. W dniu odbioru samochodu weź ze sobą dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport) oraz oczywiście prawo jazdy. Jeśli wypożyczasz samochód w imieniu firmy, przygotuj NIP i dane firmy. Wszystkie formalności załatwisz już na miejscu.

Ile kosztuje wynajem auta na lotnisku Wrocław?

Dobowy koszt wynajmu samochodu zależy od jego klasy, długości wypożyczenia, dodatkowych opcji (np. przedpłata paliwowa) i tego, czy spełniasz warunki do wynajmu. Ostateczną cenę poznasz przed rozpoczęciem jazdy, dzięki czemu możesz spokojnie planować podróż.

Czy auto wypożyczone na lotnisku Wrocław-Strachowice muszę zwrócić w tym samym miejscu?

Nie, możesz określić inny punkt zwrotu auta. Dostępne lokalizacje znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Gdzie wynajmę auto na lotnisku Wrocław?

Nasze biuro znajduje się na terenie lotniska im. Mikołaja Kopernika, po prawej stronie od wejścia na halę przylotów, w głównej strefie Rent-a-car.

Nasze samochody zaparkowane są tuż przy budynku Terminalu, w pobliżu wypożyczalni samochodów.

W razie jakichkolwiek problemów, prosimy o kontakt pod poniższym numerem telefonu: +48 12 333 73 17.

Uczestniczyłem w kolizji drogowej. Co robić?

Powiadom o zdarzeniu Wynajmującego oraz policję, która sporządzi odpowiedni dokument dotyczący kolizji lub szkody. Kolejne wskazówki otrzymasz od pracownika biura Wynajmującego.

Na jak długo mogę wynająć samochód?

Jesteśmy otwarci na wypożyczenie zarówno krótko-, jak i długoterminowe (nawet na kilka miesięcy!). Minimalny czas wynajmu to nawet kilka godzin, ale naliczamy wówczas opłatę za pierwsze 24 godziny. Gdy chcesz przedłużyć wypożyczenie, skontaktuj się z nami na dobę przed końcem wynajmu poprzez telefon lub wiadomość e-mail.