PROMO
%

Otrzymujesz 5% zniżki na wypożyczenie auta!

Podaj poniższy kod rabatowy podczas składania zamówienia:

Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem. Niestety, miejsce odbioru samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach. Niestety, miejsce zwrotu samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach.
  • Kaucja od 0 PLN
  • Brak limitu kilometrów
  • Bezpłatna modyfikacja rezerwacji
  • Niskie ceny wynajmu
  • Zdezynfekowane auta

*Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Tania wypożyczalnia samochodów – Warszawa Okęcie

Popularność podróży lotniczych stale rośnie – nic w tym dziwnego, w końcu to jeden z najszybszych i najbezpieczniejszych środków transportu. Często jednak lotniska są oddalone od centrum miast, co wymaga zorganizowania dodatkowego przejazdu. Jednym z najlepszych rozwiązań, szczególnie dla osób przybywających do Warszawy na kilka dni, jest wynajem aut na Okęciu. To niezwykle wygodny sposób na kontynuowanie podróży po przylocie do stolicy. Wystarczy, że zarezerwujesz pojazd na wybrany czas i ten będzie na Ciebie czekał z pełnym bakiem. To naprawdę takie proste!

Błyskawiczna wypożyczalnia samochodów na Okęciu

Lotnisko na Okęciu odpowiada za niemal 40% transportu lotniczego w naszym kraju. Bez wątpienia jest to największe lotnisko, które rocznie obsługuje kilkanaście milionów pasażerów. Od centrum miasta dzieli je jednak ponad 10 kilometrów – w przypadku dzielnic na prawym brzegu Wisły czy na północy Warszawy odległość ta znacząco rośnie. Jak ją pokonać? Najlepszym sposobem jest wykorzystanie firmy oferującej wynajem aut na lotnisku Okęcie. Biuro Wynajmującego jest zlokalizowane w terminalu, w związku z czym załatwienie formalności nie wymaga opuszczania terenu lotniska Chopina. Wypożyczenie samochodu na doby pozwoli Ci łatwiej zwiedzić miasto czy udać się na ważne spotkanie biznesowe. Przygotowany dla Ciebie wybrany samochód będzie sprawny technicznie oraz ubezpieczony.

Dane statystyczne:
Data otwarcia:
1934
Liczba obsłużonych pasażerów w 2019:
18 844 591
Liczba operacji lotniczych w 2019:
180 562

Przylatujesz na Lotnisko Chopina? Wypożyczalnia aut czeka!

Zależy Ci na czasie, ale jednocześnie nie chcesz przepłacać za transport do centrum Warszawy z lotniska? Wybierz najtańszą wypożyczalnię samochodów na Okęciu dzięki Flex To Go! Znajdziesz tu model pojazdu, który będzie spełniał wszystkie Twoje wymagania, zarówno pod względem marki, jak i osiągów czy np. pojemności bagażnika, co ma szczególne znaczenie w przypadku dalekich podróży. Nie będziesz musiał korzystać z komunikacji miejskiej ani z usług firm transportowych, które nierzadko są znacznie droższe niż wynajęcie samochodu. Na lotnisku Chopina warto mieć zarezerwowany pojazd już wcześniej. Dzięki temu masz pewność, że Twoja wizyta w mieście stołecznym będzie przebiegać bez trudności.

Skorzystaj z wypożyczalni aut na Lotnisku Chopina

Wynajmij samochód z Flexrent!

Okęcie, lotnisko z ponad 90-letnią historią, obecnie oferuje pasażerom loty do większości krajów europejskich, a także do wybranych miast poza Starym Kontynentem, m.in. do Nowego Jorku, Los Angeles Tokio, Seulu, Dubaju, Delhi, Kolombo, Toronto, Kairu i wielu innych ważnych ośrodków miejskich na świecie. Jeśli potrzebujesz szybko i bez skomplikowanych formalności wynająć samochód na Lotnisku Chopina, wybierz Flex To Go. Tu znajdziesz samochód, który pomieści Twoje bagaże oraz zapewni komfortową jazdę do celu Twojej podróży.

Adres i dane oddziału:
W terminalu lotniska, Żwirki i Wigury, 00-001 Warszawa
Mail: [email protected]
Tel:  +48 42 300 14 52
Godziny otwarcia biura:  7.00-23.00 – Po.-Ni.

Najczęściej zadawane pytania

Jak wypożyczyć samochód na Okęciu?

Wstępną rezerwację dokonasz przez Internet dzięki naszemu formularzowi. W dniu odbioru samochodu nie zapomnij prawa jazdy oraz dokumentu tożsamości (paszport lub dowód osobisty). Wszelkie formalności załatwisz w biurze Wynajmującego.

Jakie warunki muszę spełniać, aby skorzystać z wypożyczalni samochodów na lotnisku Chopina?

Musisz mieć ukończone 25 lat oraz musisz mieć prawo jazdy ważne co najmniej 12 miesięcy. Jeśli jesteś młodszy, ale masz czynne prawo jazdy, nadal możesz wynająć samochód na lotnisku, ale pod pewnymi warunkami. Więcej w regulaminie.

Gdzie znajduje się wypożyczalnia aut na Okęciu?

Nasze biuro znajduję się na terenie terminala A, na parterze (poziom przylotów). Po wyjściu z hali przylotów należy kierować się do strefy wypożyczalni samochodów. W przypadku pytań prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonu +48 12 333 73 12.

Ile kosztuje wynajęcie samochodu na lotnisku Chopina?

Ostateczna cena za wynajem auta zależy od długości ważności Twojego prawa jazdy, rodzaju i marki samochodu oraz długości samego wynajmu. Prezentowane ceny dotyczą wypożyczenia za 1 dobę.

Na jak długi czas mogą wypożyczyć auto na Okęciu?

Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj wynajmu, zarówno krótszy, jak i dłuższy. Auto możesz wynająć nawet na kilka godzin, ale opłata w tym wypadku wyniesie minimum za 24 godziny. 

Czy samochody oferowane przez Flex To Go na lotnisku Chopina są ubezpieczone?

Tak, każdy samochód zgodnie ze standardami ma ważne ubezpieczenie OC i AC.

Uczestniczyłem w kolizji drogowej. Co robić?

Przede wszystkim zawiadom policję, która sporządzi odpowiedni protokół zdarzenia. Skontaktuj się również z Wynajmującym, który przedstawi Ci kolejne kroki. W sytuacji, gdy samochód zostanie unieruchomiony na co najmniej 12 godzin, Wynajmujący zapewni Ci pojazd zastępczy.

Czy muszę zwrócić samochód w określonej porze?

Jeśli z jakiegoś powodu musisz zdać samochód wcześniej, niż wskazuje na to umowa wypożyczenia, jak najbardziej możesz to uczynić. Jeśli chcesz przedłużyć wypożyczenie, musisz nas o tym poinformować 24 godziny przed końcem wynajmu.