PROMO
%

Otrzymujesz 5% zniżki na wypożyczenie auta!

Podaj poniższy kod rabatowy podczas składania zamówienia:

Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem. Niestety, miejsce odbioru samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach. Niestety, miejsce zwrotu samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach.
  • Kaucja od 0 PLN
  • Brak limitu kilometrów
  • Bezpłatna modyfikacja rezerwacji
  • Niskie ceny wynajmu
  • Zdezynfekowane auta

*Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Flex To Go – wypożyczalnia samochodów Modlin

Drugie lotnisko dla Warszawy otwarto dla ruchu cywilnego w 2012. Od tej chwili Modlin stał się ważnym punktem dla podróżnych nie tylko dla mieszkańców stolicy, ale i dla obywateli Europy. Powstanie lotniska Warszawa-Modlin pozwoliło odciążyć port lotniczy im. Fryderyka Chopina. Nie zmienia to faktu, że oba te lotniska dzieli ok. 50 km. Z tego powodu najlepszym sposobem na transport pomiędzy nimi, a także z Warszawą i innymi miastami województwa, jest wynajem samochodów w Modlinie.

Wybierz wynajem samochodu w Modlinie

Port Lotniczy Modlin powstał na terenach dawnego lotniska, które istniało od lat czterdziestych XX wieku. Obecnie to 6. lotnisko w Polsce pod względem liczby obsłużonych pasażerów w 2019 roku. Drugie lotnisko dla Warszawy to baza tanich linii lotniczych Ryanair, które jednocześnie obsługuje dziesiątki lotów do większości krajów europejskich, a także do Izraela czy Jordanii. Popularność lotniska nie dziwi – to nowoczesny obiekt, przygotowany na przyjęcie jeszcze większej liczby pasażerów niż w 2019. Dodatkowym atutem są wypożyczalnie samochodów w Modlinie, które znacząco ułatwiają komunikację lotniska z Warszawą. Od centrum stolicy Modlin dzieli ok. 40 km, dlatego warto jeszcze przed przylotem pomyśleć o transporcie do Warszawy. Wynajem auta na lotnisku Modlin jest niezwykle prosty – rezerwujesz pojazd wcześniej, a ten będzie na Ciebie czekał w miejscu odbioru.

Dane statystyczne:
Data otwarcia:
2012
Liczba pasażerów obsłużonych w 2019:
3 106 041
Liczba przeprowadzonych operacji lotniczych w 2019:
18 270

Tania wypożyczalnia samochodów - Lotnisko Modlin

Planowanie podróży, bez względu na to, czy służbowej, czy turystycznej, to zawsze małe wyzwanie. W przypadku lotniska Modlin musisz zdecydować, jak chcesz podróżować dalej – w końcu port lotniczy znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim, oddalonym od Warszawy i innych miast województwa mazowieckiego. Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Modlin Flex To Go zdecydowanie ułatwi Ci w kolejnych etapach podróży. Nie musisz czekać na transport publiczny ani korzystać z taksówek – Flex To Go zapewni Ci samochód gotowy do drogi. Wynajem auta w Warszawie-Modlinie pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, ale również pieniędzy.

Sprawdzony wynajem aut w Warszawie-Modlin

Dlaczego wynajem aut w Modlinie jest tak opłacalny? W porównaniu do usług taksówek i innych przewoźników, zwłaszcza gdy musisz udać się w kilka miejsc jednego dnia, wypożyczenie samochodu jest znacznie tańsze. Poza tym na taksówkę zazwyczaj musisz czekać, a komunikacja miejska nie jeździ zbyt często w nocy lub w godzinach wczesnoporannych. Jeśli więc cenisz sobie wolność i chcesz podróżować swobodnie – wybierz wypożyczalnię samochodów na lotnisku Modlin z Flex To Go.

Adresy i dane oddziałów:
W terminalu lotniska, Generała Wiktora Thommée 1a, 05-102 Nowy Dwór Mazowieck
Mail: [email protected]
Tel:  +48 42 300 14 56
Godziny otwarcia biura:  7.00-23.00 – Po.-Ni.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie warunki muszę spełnić, aby wynająć samochód w Modlinie?

 Aby skorzystać z wynajmu auta przez Flex To Go, musisz mieć przede wszystkim ukończone 25 lat. Ponadto Twoje prawo jazdy musi być ważne co najmniej 12 miesięcy. Jeśli nie spełniasz pierwszego kryterium, ale masz czynne prawo jazdy – możesz wynająć auto, ale na nieco innych zasadach. Więcej na ten temat dowiesz się ze szczegółowego regulaminu.

Czy samochody dostępne na lotnisku w Modlinie są ubezpieczone?

Tak, każdy samochód, zgodnie z naszymi zasadami, ma ważne ubezpieczenie OC i AC

Jak wynająć samochód na lotnisku Warszawa-Modlin?

 To bardzo proste. Wstępną rezerwację dokonaj przez formularz, który jest dostępny na naszej stronie internetowej. Określisz w nim miejsce odbioru pojazdu, miejsce zwrotu oraz oczywiście czas wypożyczenia. Następnie zabierz ze sobą prawo jazdy oraz dokument tożsamości (może to być paszport lub dowód osobisty), aby załatwić resztę formalności w biurze Wynajmującego. To wszystko!

Ile kosztuje wynajem samochodu na lotnisku Modlin?

W Flex rent możesz być pewny, że cenę za wynajem poznasz, nim rozpoczniesz użytkowanie samochodu. Cena zależy od m.in. klasy wynajętego pojazdu i długości wypożyczenia. 

Czy samochód wynajęty na lotnisku Warszawa-Modlin muszę zwrócić w tym samym miejscu?

Możesz określić inny punkt zwrotu samochodu, np. w centrum Warszawy. Dostępne lokalizacje znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Gdzie wynajmę auto na lotnisku Modlin?

Nasze biuro znajduje się wewnątrz terminalu, na antresoli, na pierwszym piętrze.

Uczestniczyłem w kolizji drogowej. Co robić?

Przede wszystkim zawiadom o zdarzeniu Wynajmującego oraz Policję. Służby odpowiadają za sporządzanie notatki ze zdarzenia. Kolejne kroki przedstawi Ci pracownik biura Wynajmującego.

Na jak długo mogę wypożyczyć auto?

W Flex To Go jesteśmy otwarci na wynajem krótko- oraz długoterminowe. Minimalny czas wypożyczenia wynosi nawet kilka godzin, opłata jednak wynosi wówczas jak za 24 godziny. W przypadku gdy będziesz chciał przedłużyć wynajem, skontaktuj się z nami na dobę przed końcem wynajmu.