PROMO
%

Otrzymujesz 5% zniżki na wypożyczenie auta!

Podaj poniższy kod rabatowy podczas składania zamówienia:

Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem. Niestety, miejsce odbioru samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach. Niestety, miejsce zwrotu samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach.
  • Kaucja od 0 PLN
  • Brak limitu kilometrów
  • Bezpłatna modyfikacja rezerwacji
  • Niskie ceny wynajmu
  • Zdezynfekowane auta

*Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Flex To Go - wypożyczalnia samochodów Rzeszów lotnisko

Rzeszów-Jasionka to najbardziej wysunięte na południowy wschód lotnisko w Polsce, jednocześnie jest to ważne okno na świat dla całego województwa podkarpackiego. Jest również dogodnie zlokalizowane kilkanaście kilometrów od centrum Rzeszowa oraz w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4 w kierunku na Ukrainę oraz w stronę Krakowa/Katowic/Wrocławia. Nowoczesne drogi w okolicy sprawiają, że region jest przyjazny ruchowi samochodowemu. Stąd wynajem aut w Rzeszowie-Jasionce to jeden z najlepszych sposobów na kontynuowanie podróży po wylądowaniu w województwie podkarpackim.

Sprawdź wypożyczalnię samochodów w Jasionce

Lotnisko Rzeszów-Jesionka to siódmy tego typu obiekt w Polsce pod względem liczby obsłużonych pasażerów w 2019 roku. Jego historia rozpoczęła się jeszcze w czasie 2 wojny światowej, obecnie natomiast korzysta z dynamicznego rozwoju, jaki ma miejsce nie tylko w branży lotniczej, ale również w samym województwie. Dla osób, które przylatują do Rzeszowa, wynajęcie samochodu w Jasionce będzie świetnym rozwiązaniem dylematu, jak dalej podróżować na Podkarpaciu. Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Rzeszów oferuje pojazdy różnej klasy, dzięki czemu wybierzesz model spełniający wszystkie wymagania – od osiągów po pojemność bagażnika. Nie będziesz musiał polegać na transporcie publicznym i dostosowywać swoich planów do rozkładu kolei lub autobusów. Sam zdecydujesz, kiedy ruszyć w dalszą drogę – bez potrzeby dźwigania bagaży czy tłoku, który jest częstym widokiem w pociągu czy autobusie.

Dane statystyczne:
Data otwarcia:
1940
Liczba obsłużonych pasażerów w 2019:
772 238
Liczba operacji lotniczych w 2019:
18 808

Śpieszysz się? Wypożyczalnia samochodów Rzeszów-Jasionka czeka!

Nic tak nie jest cenne w naszym życiu, jak czas. Nie warto go tracić na mniej produktywne zajęcia, które możemy po prostu wykonać szybciej. Identycznie jest w przypadku transferu z lotniska lub na lotnisko. Dlatego nie warto czekać komunikację zbiorową – zamiast tego warto wykorzystać wynajem samochodów na lotnisku Jesionka. Dzięki Flex To Go w rzeszowskim porcie lotniczym czekają na Ciebie zatankowane i gotowe do jazdy auta. Wypożyczenie auta jest naprawdę bardzo proste – na początek wystarczy, że użyjesz naszego formularza, w którym wstępnie zarezerwujesz pojazd. Resztę formalności załatwisz już na miejscu – i w drogę!

Tani wynajem aut na rzeszowskim lotnisku

Wynajmij samochód w wypożyczalni Flex To Go!

Chcesz podróżować z Jasionki taniej i szybciej? Sprawdź wynajem samochodów na lotnisku Rzeszów, aby uniknąć drogich taksówek i transportu, do którego musisz się dopasować. Jeśli cenisz sobie wolność w czasie podróży, zarówno biznesowych, jak i turystycznych, to wypożyczalnia aut na lotnisku Jasionka została stworzona z myślą o Tobie! Znajdziesz tu niezbędny do dalszej podróży samochód, który wynajmiesz na tak długo, jak to tylko potrzebne! Sprawdź Flex To Go i zarezerwuj swój pojazd już dziś! Przekonaj się, jakie samochody mamy w ofercie.

Adres i dane oddziału:
W terminalu lotniska, Jasionka 942, 36-002 Jasionka
Mail: [email protected]
Tel:  +48 42 300 14 59
Godziny otwarcia biura:  7.00-23.00 – Po.-Ni.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie warunki muszę spełnić, aby wynająć samochód w Rzeszowie-Jasionce?

 Jeśli chcesz wypożyczyć auto z Flex To Go, musisz mieć ukończone 25 lat oraz mieć ważne prawo jazdy – co najmniej 12 miesięcy. Jeśli nie spełniasz kryterium wieku, ale masz prawo jazdy – nadal możesz wynająć samochód, ale na nieco innych zasadach. Więcej na ten temat przeczytasz w naszym regulaminie.

Czy samochody dostępne na lotnisku w Rzeszowie są ubezpieczone?

Tak, każdy samochód ma ważne ubezpieczenie OC i AC

Jak wypożyczyć samochód na lotnisku Jasionka?

Po pierwsze, zarezerwuj wstępnie auto przez formularz dostępny na naszej stronie. Po drugie, udaj się do biura Wynajmującego, aby dopełnić formalności i odebrać samochód. Po trzecie, w dniu odbioru pojazdu zabierz ze sobą dowód tożsamości (dowód osobisty lub paszport) i naturalnie prawo jazdy.

Ile kosztuje wynajem auta na lotnisku Rzeszów?

Ostateczna cena zależy m.in. od klasy pojazdu, długości wynajmu, wybranych dodatkowych usług oraz przewidzianej kaucji. W Flex To Go możesz być pewny, że dobowy koszt wypożyczenia poznasz przed rozpoczęciem jazdy – żadnych ukrytych kosztów ani niespodzianek po zakończeniu wynajmu!

Czy samochód wynajęty na lotnisku Jasionka muszę zwrócić w tym samym miejscu?

Nie, możesz określić inny punkt zwrotu samochodu. Dostępne lokalizacje znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Gdzie wynajmę auto na lotnisku Rzeszów?

Nasze biuro znajduje się zaraz przy wejściu do terminalu przylotów. Jest współdzielone z biurem firmy Pro Rent.

Uczestniczyłem w kolizji drogowej. Co robić?

Najważniejsze, to poinformowanie o zdarzeniu Wynajmującego oraz Policję. Służby odpowiadają za sporządzanie notatki ze zdarzenia. Kolejne kroki przedstawi Ci pracownik biura Wynajmującego – niektóre z nich znajdziesz w naszym regulaminie.

Na jak długo mogę wynająć samochód?

W Flex To Go jesteśmy otwarci na wypożyczenie zarówno krótko-, jak i długoterminowe. Minimalny czas wynajmu wynosi nawet godzinę, ale opłata jest wówczas naliczana za 24 godziny. W przypadku, gdy będziesz chciał przedłużyć wypożyczenie, skontaktuj się z nami na dobę przed końcem wynajmu.