PROMO
%

Otrzymujesz 5% zniżki na wypożyczenie auta!

Podaj poniższy kod rabatowy podczas składania zamówienia:

Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem. Niestety, miejsce odbioru samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach. Niestety, miejsce zwrotu samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach.
  • Kaucja od 0 PLN
  • Brak limitu kilometrów
  • Bezpłatna modyfikacja rezerwacji
  • Niskie ceny wynajmu
  • Zdezynfekowane auta

*Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Wypożyczalnia samochodów Flex To Go – Poznań Ławica

Ławica to jedno z najstarszych lotnisk w Polsce – zostało otwarte w drugiej dekadzie XX wieku. Obecnie to główne lotnisko dla województwa wielkopolskiego, które jednocześnie może pochwalić się 7. wynikiem pod względem liczby obsłużonych pasażerów w 2019 roku. Od 2006 roku nosi imię Henryka Wieniawskiego, sławnego kompozytora i skrzypka. Od centrum Poznania port lotniczy dzieli około 8 kilometrów. Jak najlepiej pokonać tę trasę? Świetnym rozwiązaniem jest tani wynajem aut z Lotniska Poznań.

Nowoczesna wypożyczalnia samochodów – Poznań Lotnisko Ławica

Cenisz czas podczas podróży i nie chcesz dopasowywać się do rozkładów jazdy komunikacji miejskiej? Po przylocie do Poznania chcesz jak najszybciej ruszyć dalej? Wypożyczalnia aut w Poznaniu-Ławicach Ci to umożliwi! Dzięki Flex To Go zarezerwujesz pojazd jeszcze przed samą podróżą, a na miejscu wypełnisz resztę formalności. Z nami masz pewność, że samochód będzie gotowy do jazdy – do jego wynajęcia potrzebujesz prawa jazdy i dokumentu tożsamości. Do Poznania z lotniska najłatwiej dotrzeć drogą nr 307, natomiast w przypadku dalszej podróży najlepiej kierować się na autostradę A2 lub drogę S11.

Dane statystyczne
Data otwarcia:
1913
Liczba pasażerów obsłużonych w 2019:
2 372 184
Liczba przeprowadzonych operacji lotniczych w 2019:
18 998

Tani wynajem aut - Poznań lotnisko

Najchętniej wybieranymi kierunkami z Ławic są takie kraje europejskie jak Wielka Brytania, Ukraina, Francja czy Włochy. Ponadto z poznańskiego lotniska polecimy do Hiszpanii, Niemiec czy Grecji. Wypożyczalnia samochodów na poznańskim lotnisku to ważne uzupełnienie tej oferty, dzięki czemu nie musisz korzystać z droższych możliwości (np. taksówki). Jeśli musisz z lotniska dotrzeć w kilka miejsc na mapie Wielkopolski, to wynajem auta w Poznaniu-Ławicy jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Po spełnieniu wszystkich formalności auto będzie Ci służyć tak długo, jak potrzebujesz. Co ważne, pojazd jest dostępny całą dobę, w przeciwieństwie do komunikacji miejskiej czy droższych taksówek. Po prostu wsiadasz i jedziesz – to naprawdę jest takie proste.

Lądujesz na Lotnisku Poznań? Wynajem samochodów Flex To Go czeka!

Wypożyczalnia aut w Poznaniu-Ławicy czeka na kontakt – dzięki formularzowi możesz szybko wstępnie zarezerwować samochód, który będzie na Ciebie czekał w dniu odbioru. Do wyboru masz pojazdy kilku klas, które różnią się np. pojemnością bagażnika lub osiągami. W ten sposób łatwo dobierzesz taki pojazd, który sprawdzi się w Twojej dalszej podróży.

Adres i dane oddziału:
W terminalu lotniska, Bukowska 285, 60-189 Poznań
Mail: [email protected]
Tel:  +48 42 300 14 58
Godziny otwarcia biura:  7.00-23.00 – Po.-Ni.

Najczęściej zadawane pytania

Jak wynająć samochód na lotnisku Poznań-Ławica

Na naszej stronie znajduje się formularz, przez który dokonasz wstępną rezerwację. Wybierz dni, w których chcesz wypożyczyć samochód oraz miejsce, z którego go odbierzesz, a następnie zwrócić. W biurze Wynajmującego załatwisz wszelkie formalności. W dniu odbioru samochodu weź ze sobą koniecznie prawo jazdy oraz dokument tożsamości (paszport lub dowód osobisty).

Jakie są warunki wynajmu aut na lotnisku im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu?

Przede wszystkim musisz mieć prawo jazdy ważne minimum 12 miesięcy. Ponadto musisz mieć ukończone 25 lat. Jeśli masz czynne prawo jazdy, ale jesteś młodszy, to nadal możesz wypożyczyć auto, ale pod pewnymi warunkami. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Gdzie znajduje się wypożyczalnia aut na lotnisku Poznań?

Nasza wypożyczalnia samochodów znajduje się w terminalu portu lotniczego przy odlotach, na antresoli na 1 piętrze. 

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu na lotnisku Poznań-Ławica?

Ostateczna cena wynajmu auta zależy od rodzaju i marki samochodu oraz długości wypożyczenia. Dostępne na naszej stronie internetowej ceny dotyczą wynajmu za 1 dobę. 

Na jak długo mogą wypożyczyć auto w Ławicy?

Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj wynajmu. Możesz wypożyczyć samochód nawet na godzinę, ale
opłata minimalna to 24 godziny. W związku z tym maksimum wynajmu tak naprawdę zależy od Twoich preferencji.

Czy samochody oferowane przez Flex To Go na lotnisku Poznań-Ławica są ubezpieczone?

Zgodnie z naszymi standardami obowiązującymi w naszej firmie każde auto ma wykupione ubezpieczenie OC i AC.

Uczestniczyłem w kolizji drogowej. Co robić?

Poinformuj o zdarzeniu Wynajmującego oraz Policję. Służby mundurowe odpowiadają za sporządzanie notatki ze zdarzenia. Resztę kroków przedstawi Ci pracownik biura Wynajmującego.