PROMO
%

Otrzymujesz 5% zniżki na wypożyczenie auta!

Podaj poniższy kod rabatowy podczas składania zamówienia:

Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem. Niestety, miejsce odbioru samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach. Niestety, miejsce zwrotu samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach.
  • Kaucja od 0 PLN
  • Brak limitu kilometrów
  • Bezpłatna modyfikacja rezerwacji
  • Niskie ceny wynajmu
  • Zdezynfekowane auta

*Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Flex To Go – wypożyczalnia samochodów w Krakowie-Balicach

Port lotniczy Balice to obecnie 2. największe lotnisko w naszym kraju. Kraków-Balice oferują loty do większości krajów europejskich – zarówno tanimi, jak i tradycyjnymi liniami lotniczymi. Uzupełnieniem oferty portu lotniczego, który znajdują się niespełna 15 km od centrum miasta, jest wypożyczalnia samochodów w Krakowie-Balicach, umiejscowiona w jednym z terminali. Wynajem auta to najwygodniejszy sposób na transport z lotniska – nie musisz czekać na taksówkę czy transport publiczny. Wynajmujesz, wsiadasz i jedziesz – takie to proste dzięki Flex To Go!

Błyskawiczny wynajem samochodów w Balicach

Lotnisko w Balicach, podobnie jak wiele innych obiektów tego typu w Polsce, początkowo było lotniskiem wojskowym, na którym dopiero z czasem umożliwiano wykonywanie lotów cywilnych. W 1963 zlikwidowano poprzednie lotnisko cywilne dla Krakowa – Rakowice-Czyżyny, a rok później udostępniono w Balicach pas startowy do pierwszych lotów pasażerskich, które wykonywał LOT. W 1995 nadano lotnisku imię Jana Pawła II. Obecnie jest to drugi port lotniczy w Polsce pod względem liczby obsłużonych pasażerów. Popularność transportu lotniczego sprawia, że obiekty w Balicach są rozbudowywane lub ich rozbudowa jest w planach. W związku z tym dobrym rozwiązaniem na dalszą podróż z lotniska jest wynajem samochodów w Balicach. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą polegać na zawodnej komunikacji miejskiej i wolą podróżować samodzielnie wedle własnego planu. Wypożyczenie samochodu w Krakowie-Balicach jest niezwykle proste – więcej na ten temat znajdziesz poniżej.

Dane statystyczne
Data otwarcia:
1964
Liczba obsłużonych pasażerów w 2019
8 410 817
Liczba operacji lotniczych w 2019:
51 777

Tanie samochody do wynajęcia w Krakowie Balicach czekają!

Lotnisko znajduje się tuż przy autostradzie A4, dzięki czemu łatwo z niego dostać się zarówno do Krakowa, okolicznych miejscowości, jak i do Rzeszowa czy w kierunku na Katowice/Wrocław. Najefektywniejszy transport zapewni Ci wypożyczalnia samochodów w Krakowie-Balicach. Dzięki szybkiej rezerwacji online w Flex To Go masz pewność, że wybrany model będzie na Ciebie czekał – zatankowany, sprawny i w 100% gotowy do jazdy. Nie zwlekaj, zarezerwuj swój samochód na lotnisku w Balicach już dziś, a wszelkie formalności szybko załatwisz już na miejscu, u Wynajmującego.

Zależy Ci na czasie? Wypożyczalnia samochodów w Balicach pomoże

Wynajmij samochód w wypożyczalni Flex To Go!

Lądujesz w Balicach i potrzebujesz samochodu, w którym zmieszczą się dodatkowi pasażerowie oraz bagaże? Sprawdź wynajem samochodów w Krakowie-Balicach i przekonaj się, że możesz swobodnie poruszać się po mieście i z lotniska. Oferujemy tani wynajem dla osób, które cenią nie tylko czas, ale i pieniądze. Doskonale wiemy, jak frustrujące bywa korzystanie z komunikacji miejskiej czy taksówek – dlatego jeśli chcesz szybko dostać się do Krakowa lub jakiegokolwiek innego punktu w województwie małopolskim – skorzystaj z usług wypożyczalni aut w Balicach z Flex To Go.

Adres i dane oddziału:
W terminalu lotniska – ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1, 32-083 Balice
Mail: [email protected]
Tel:  +48 42 300 14 53
Godziny otwarcia biura:  7.00-23.00 – Po.-Ni.

Najczęściej zadawane pytania

Jak wypożyczyć samochód na lotnisku Balice?

Dzięki naszemu formularzowi błyskawicznie zarezerwujesz wybrany model samochodu na tak długo, jak potrzebujesz. W dniu odbioru auta miej przy sobie prawo jazdy oraz dokument tożsamości (paszport lub dowód osobisty) – wszystkie formalności załatwisz na miejscu u Wynajmującego.

Jakie warunki muszę spełniać, aby skorzystać z wynajmu aut na lotnisku Balice?

Warunki są bardzo proste: musisz mieć 25 lat oraz prawo jazdy czynne co najmniej 12 miesięcy. Jesteś młodszy? Jeśli masz czynne prawo jazdy, nadal możesz wynająć samochód na lotnisku, ale pod pewnymi warunkami. Więcej w regulaminie.

Gdzie znajduje się wypożyczalnia aut na lotnisku Kraków-Balice?

Wypożyczalnia samochodów znajduje się na terenie lotniska w Balicach im. Jana Pawła II. Nasze biuro zlokalizowane jest w terminalu pasażerskim, na pierwszym piętrze w strefie Rent-a-car. Nasze samochody znajdują się na parkingu wielopoziomowym – poziom 4.5.

W razie jakichkolwiek problemów, prosimy o kontakt z nami pod poniższym numerem telefonu: +48 12 333 73 13 .

Ile kosztuje wynajęcie samochodu na lotnisku Kraków-Balice?

Cena za dobę wynajmu auta zależy od wysokości kaucji, marki samochodu oraz długości samego wypożyczenia

Na jak długo mogą wypożyczyć auto w Balicach?

Nasze samochody są dostępne na wynajem zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Minimalny okres wynajmu wynosi nawet godzinę, ale naliczamy opłatę za pierwsze 24 godziny. Sam decydujesz, jak długo faktycznie chcesz wypożyczyć auto. Wypożyczenie możesz również przedlużyć – w tym celu skontaktuj się z nami 24 godziny przed upływem terminu wynajmu.

Czy samochody dostępne do wypożyczenia na lotnisku Kraków-Balice są ubezpieczone?

Zgodnie ze standardami obowiązującymi w naszej firmie każde auto ma ważne ubezpieczenie OC i AC.

Uczestniczyłem w kolizji drogowej. Co robić?

Zgodnie z naszym regulaminem o zdarzeniu poinformuj biuro Wynajmującego oraz policję. Pamiętaj, że policjanci muszą stworzyć stosowną notatkę dotyczącą zdarzenia. O szczegółach dalszego postępowania poinformuje Cię pracownik biura Wynajmującego.

Czy muszę zwrócić samochód w określonej wcześniej porze?

Samochód w razie konieczności możesz zwrócić wcześniej – jego stan techniczny zostanie sprawdzony w najbliższym możliwym terminie.