PROMO
%

Otrzymujesz 5% zniżki na wypożyczenie auta!

Podaj poniższy kod rabatowy podczas składania zamówienia:

Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem. Niestety, miejsce odbioru samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach. Niestety, miejsce zwrotu samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach.
  • Kaucja od 0 PLN
  • Brak limitu kilometrów
  • Bezpłatna modyfikacja rezerwacji
  • Niskie ceny wynajmu
  • Zdezynfekowane auta

*Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Wypożyczalnia samochodów Flex To Go Kraków

Szukasz wygodnego sposobu na poruszanie się po Krakowie? Sprawdź, jakie możliwości daje wypożyczalnia aut, dzięki której szybko wynajmiesz pojazd gotowy do jazdy. Bez względu na to, czy chcesz wypożyczyć samochód na dłużej lub krócej, w Flex To Go mamy dla Ciebie zatankowany i w 100% sprawny model spełniający Twoje oczekiwania. Sprawdź nas i zarezerwuj samochód już dziś!

Błyskawiczny wynajem samochodów w Krakowie

Tereny, na których znajduje się współczesny Kraków, były zamieszkiwane przez ludzi już w czasach prehistorycznych. Na ziemiach krakowskich odnaleziono ślady bytności człowieka również w starożytności – uważa się, że tutejsze ludy handlowały z kupcami z imperium rzymskiego. Na początku tworzenia się państwa Piastów Kraków był jednym z najbogatszych miast królestwa. Swą pozycję przypieczętował w XIV wieku, gdy stał się stolicą kraju – był nią do XVIII wieku. Do dziś widzimy w stolicy małopolski blask dawnych czasów, co nie oznacza, iż dziś nie jest to prężnie rozwijająca się metropolia.

Nowoczesny Kraków to nie tylko cel wycieczek turystów z całego świata, ale także ważne centrum finansowe i biznesowe. W mieście, w którym panuje wysokie tempo życia, możliwość szybkiego przemieszczania się ma ogromne znaczenie. W Krakowie pomoże Ci w tym tani wynajem samochodów oferowany przez Flex To Go. Wynajem aut w Krakowie to najlepszy sposób na wykorzystanie możliwości szybkiego transportu – zarówno w przypadku krótkich wizyt, jak i dłuższej potrzeby. Dzięki temu będziesz mógł zrezygnować z komunikacji miejskiej czy nierzadko bardzo drogich usług innych przewoźników, taksówek itp. Wynajem samochodu to czysta oszczędność, zwłaszcza jeśli musisz odwiedzić kilka punktów w mieście w maksymalnie krótkim czasie. W ten sposób wypożyczenie auta upraszcza załatwianie najważniejszych spraw czy pozwala na zwiedzenie większości miasta.

Dane statystyczne Krakowa
Data założenia:
ok. VIII/IX wieku
Powierzchnia:
326,85 km²
Ludność:
779 115

Zostaw samochód w domu - skorzystaj z wypożyczalni aut w Krakowie z Flex To Go

Przybywasz do Krakowa samolotem lub innym środkiem komunikacji masowej? Zastanawiasz się, jak najlepiej poruszać się po mieście, aby wszędzie zdążyć? Nie musisz się martwić faktem, iż Twój samochód został w domu. Wypożyczalnia aut w Krakowie pozwoli Ci na błyskawiczną rezerwację pojazdu przez internet i jego odbiór w ścisłym centrum miasta. Nie zwlekaj – Twój wybrany model czeka!

Sprawdzony, tani wynajem samochodów w Krakowie

Wypożyczalnia samochodów Kraków Flex To Go

Przebywasz w mieście w sprawach biznesowych? Chcesz zwiedzić stolicę małopolski w krótkim czasie? A może po prostu cenisz sobie wolność, jaką daje wypożyczanie samochodów na dłuższy czas? Bez względu na motywację, w Flex To Go czeka na Ciebie dyspozycyjny samochód, gotowy do jazdy w wyznaczonym przez Ciebie dniu. Przekonaj się, że wynajem aut w Krakowie w ostatecznym rozrachunku jest tańszy od innych form transportu samochodowego.

Adres i dane oddziału:
Dworzec PKP – ul. Pawia 31, 31-154 Kraków
Mail: [email protected]
Tel:  +48 42 300 14 53
Godziny otwarcia biura:  7.00-23.00 – Po.-Ni.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie muszę spełnić wymagania, aby móc wynająć auto w Krakowie?

Przede wszystkim musisz mieć ukończony 25. rok życia oraz musisz mieć co najmniej 12 miesięcy ważne prawo jazdy. W innym wypadku, jeśli masz czynne prawo jazdy, wynajęcie nadal jest możliwe, ale pod pewnymi warunkami. Więcej na ich temat dowiesz się w regulaminie.

Jak wynająć samochód w Krakowie?

To bardzo proste. W formularzu dostępnym na naszej stronie wybierz okres, w którym chcesz wypożyczyć samochód. Określ również miejsce odbioru oraz zwrotu pojazdu. Gotowe! W ten sposób rezerwujesz auto na wybrany czas. Resztę formalności wypełnisz już u Wynajmującego

Na jak długo mogę wynająć auto w Krakowie?

W ramach wynajmu krótko- i długoterminowego możesz wynająć samochód nawet na godzinę, ale minimalna opłata będzie jak za 24 godziny. Nie określamy górnej granicy – wypożyczasz samochód na tak długo, jak potrzebujesz.

Ile kosztuje wynajęcie samochodu w Krakowie?

Ostateczna cena za jedną dobę zależy od kaucji, pojemności silnika samochodu i jego marki.

Gdzie mogę wypożyczyć auto w Krakowie i gdzie je muszę zwrócić?

Przy Dworcu PKP Kraków Główny, przy ulicy Pawiej możesz odebrać i zwrócić samochód, gdy upłynie termin wynajmu. Nasze biuro natomiast znajduje się na krakowskim lotnisku.

Kiedy zwrócić pojazd?

Samochód możesz zwrócić wcześniej, niż przewiduje to umowa wypożyczenia. Jeśli chcesz przedłużyć wynajem, poinformuj nas o tym na dobę przed planowanym zdaniem pojazdu.

Czy samochody Flex To Go w Krakowie są ubezpieczone?

Tak, zgodnie z umową i standardami obowiązującymi w profesjonalnych wypożyczalniach wszystkie nasze pojazdy mają wykupione ubezpieczenie OC oraz AC.

Byłem uczestnikiem kolizji drogowej. Co robić?

Po pierwsze, o zdarzeniu poinformuj Wynajmującego oraz policję, która sporządzi niezbędną dokumentację do likwidacji szkody. Zapisz nazwiska policjantów oraz posterunek, z którego przybyli. Kolejne kroki postępowania przekaże Ci już pracownik Wynajmującego samochód.

Czy wynajęty pojazd muszę odebrać/zwrócić w Krakowie osobiście?

Nie, czynności te może za Ciebie wykonać osoba do tego upoważniona na piśmie.