PROMO
%

Otrzymujesz 5% zniżki na wypożyczenie auta!

Podaj poniższy kod rabatowy podczas składania zamówienia:

Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem. Niestety, miejsce odbioru samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach. Niestety, miejsce zwrotu samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach.
  • Kaucja od 0 PLN
  • Brak limitu kilometrów
  • Bezpłatna modyfikacja rezerwacji
  • Niskie ceny wynajmu
  • Zdezynfekowane auta

*Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Wypożyczalnia samochodów - Kolonia

Kolonia, najszybciej rozwijające się miasto Nadreni, które udanie łączy tradycyjne z nowoczesnym. Obecnie miasto to nie tylko przyciąga międzynarodowe korporacje, ale jest również siedzibą wielu instytucji kultury cenionych w kraju i w Europie. Poza tym Kolonia może pochwalić się zabytkami związanymi z historią Romańską czy też Gotycką. Chcesz lepiej poznać największe miasto Nadreni? Z pomocą przyjdzie tania wypożyczalnia samochodów w Koloni – sprawdź nas!

Błyskawiczny wynajem samochodów w Kolonii? Tylko Flex To Go

Dlaczego warto podróżować wypożyczonym samochodem po Nadreni Północnej-Westfali? Dobrze skomunikowane miasto sprzyja transportowi samochodowemu. Co równie ważne, dzięki obecności w Kolonii wypożyczalni samochodów, możesz korzystać z zalet posiadania auta bez faktycznej konieczności kupowania go na własność. To świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują wykorzystać pojazd raz na jakiś czas – w celach turystycznych czy biznesowych. Nie musisz już zabierać swojego auta do Kolonii – wybrany model, zatankowany do pełna, będzie na Ciebie czekał w wypożyczalni

Dane statystyczne:
Data założenia:
38 p.n.e.
Powierzchnia:
34 088,01 km²
Ludność:
1 083 498

Podróżuj wygodnie po Kolonii dzięki wypożyczalni aut

Posiadanie samochodu to wyraz wolności – w każdej chwili możesz po prostu wsiąść do auta i pojechać tam, gdzie tylko zechcesz. Samochód to jednak odpowiedzialność, w tym również finansowa – nie oznacza to jednak, że musisz z niego rezygnować. Wynajem samochodów pozwoli Ci na swobodne poruszanie się po Kolonii  dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz. Czekamy na Ciebie! Sprawdź warunki wynajmu, wybierz interesujący Cię termin i odbierz samochód w centrum Kolonii.

Wypożyczalnia samochodów różnych marek w Nadreni Północnej-Westfali

Wynajem samochodów w Koloni? Tylko Flex To Go

Chcesz być zawsze na czas? Jesteś zmęczony spóźniającą się komunikacją miejską? A może jesteś w sercu Kolonii w związku z ważną sprawą biznesową i musisz poruszać się sprawnie po mieście? Wybierz wynajem samochodów w Kolonii, aby wykorzystać najszybszy transport w ramach przejrzystej umowy. Do Twojej dyspozycji są samochody różnych marek, w pełni sprawne techniczne oraz z pakietem ubezpieczeń OC i AC. Z nami będziesz swobodnie przemieszczał się nie tylko po Kolonii, ale również po innych miastach!

Adres i dane oddziału:
Mietwagenzentrum, Terminal 1, Köln, Deutschland, 51147
Mail: [email protected]
Tel:  +49 22028689605
Godziny otwarcia biura:  7.00-23.00 – Po.-Ni.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie warunki muszę spełnić, aby móc wypożyczyć samochód w Kolonii?

Aby wynająć samochód, musisz mieć ukończone 25 lat, a także musisz posiadać ważne prawo jazdy co najmniej 12 miesięcy.

Nie spełniam powyższych warunków, ale mam czynne prawo jazdy. Czy mogę wynająć auto?

Możesz, ale pod pewnymi warunkami. Więcej na ten temat przeczytasz w szczegółowym regulaminie

Jak zarezerwować samochód w Kolonii?

Wystarczy, że w formularzu dostępnym na naszej stronie wypełnisz podstawowe dane – od kiedy do kiedy chcesz wynająć auto w Kolonii oraz skąd je chcesz wypożyczyć, a także gdzie chcesz je zwrócić. Resztę formalności wypełnisz z Wynajmującym na miejscu.

Ile wynosi okres wynajmu samochodu w Kolonii?

Długość wynajmu określasz sam – stosowny zapis pojawi się w umowie. Możesz je wypożyczyć nawet na kilka godzin, ale opłata będzie naliczona za pierwsze 24 godziny. Jeśli chcesz przedłużyć użytkowanie auta, poinformuj nas o tym mailowo, osobiście lub telefonicznie co najmniej 24 godziny przed końcem wynajmu.

Czy wypożyczony samochód w Kolonii muszę odebrać/oddać osobiście?

Nie, czynności te może za Ciebie wykonać osoba upoważniona.

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Kolonii?

Koszt wypożyczenia samochodu w Kolonii zależy od marki samochodu, jego klasy oraz zwrotnej kaucji i długości wypożyczenia. Cena wynajmu prezentowana jest za pojedynczą dobę.

Gdzie mogę wynająć auto w Kolonii gdzie je muszę zwrócić?

Nasza wypożyczalnia samochodów w Kolonii znajduje się na Lotnisku Kennedystraße, 51147 Köln, Niemcy

Czy samochody Flex To Go dostępne w Kolonii są ubezpieczone?

Tak, wszystkie nasze pojazdy mają wykupione ubezpieczenie OC oraz AC.

Samochód, który wypożyczyłem, wziął udział w kolizji drogowej w Kolonii. Co robić?

Przede wszystkim poinformuj o całym zajściu policję, która sporządzi stosowny protokół zdarzenia. Jednocześnie skontaktuj się z Wynajmującym, który udzieli Ci dalszych instrukcji.

Wynajęty w Kolonii samochód ma usterkę, co robić?

Jeśli zauważysz usterkę, natychmiast zgłoś ją Wynajmującemu, który w sytuacji, gdy pojazd będzie unieruchomiony na co najmniej 12 godzin, zapewni Ci pojazd zastępczy bez żadnych dodatkowych opłat.