PROMO
%

Otrzymujesz 5% zniżki na wypożyczenie auta!

Podaj poniższy kod rabatowy podczas składania zamówienia:

Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem. Niestety, miejsce odbioru samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach. Niestety, miejsce zwrotu samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach.
  • Kaucja od 0 PLN
  • Brak limitu kilometrów
  • Bezpłatna modyfikacja rezerwacji
  • Niskie ceny wynajmu
  • Zdezynfekowane auta

*Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Wypożyczalnia samochodów - Katowice i Aglomeracja Śląska

Myślisz Katowice, mówisz metropolia XXI wieku, prawdziwe serce Górnego Śląska, które udanie łączy tradycyjne z nowoczesnym, mimo przemysłowego i górniczego rodowodu. Obecnie miasto to nie tylko przyciąga międzynarodowe korporacje, ale jest również siedzibą wielu instytucji kultury cenionych w kraju i w Europie. Poza tym Katowice mogą pochwalić się zabytkami związanymi z historią przemysłu czy tożsamością śląską oraz oczywiście obecnością lotniska Pyrzowice. Chcesz lepiej poznać stolicę województwa śląskiego? Z pomocą przyjdzie tania wypożyczalnia samochodów w Katowicach – sprawdź nas!

Błyskawiczny wynajem samochodów w Katowicach? Tylko Flex To Go

Dlaczego warto podróżować wypożyczonym samochodem po stolicy Górnego Śląska? Dobrze skomunikowane miasto sprzyja transportowi samochodowemu. Co równie ważne, dzięki obecności w Katowicach wypożyczalni samochodów, możesz korzystać z zalet posiadania auta bez faktycznej konieczności kupowania go na własność. To świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują wykorzystać pojazd raz na jakiś czas – w celach turystycznych czy biznesowych. Nie musisz już zabierać swojego auta do Katowic – wybrany model, zatankowany do pełna, będzie na Ciebie czekał w wypożyczalni

Dane statystyczne:
Data założenia:
XVI wiek
Powierzchnia:
164,64 km²
Ludność:
292 774

Podróżuj wygodnie po Katowicach dzięki wypożyczalni aut

Posiadanie samochodu to wyraz wolności – w każdej chwili możesz po prostu wsiąść do auta i pojechać tam, gdzie tylko zechcesz. Samochód to jednak odpowiedzialność, w tym również finansowa – nie oznacza to jednak, że musisz z niego rezygnować. Wynajem samochodów pozwoli Ci na swobodne poruszanie się po Katowicach dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz. Czekamy na Ciebie! Sprawdź warunki wynajmu, wybierz interesujący Cię termin i odbierz samochód w centrum Katowic. W wypożyczalni aut zlokalizowanej na Dworcu PKP dopełnisz formalności i będziesz mógł odebrać swój pojazd, który będzie Ci służył w podróży po śląsku

Wypożyczalnia samochodów różnych marek na śląsku

Wynajem samochodów w Katowicach? Tylko Flex To Go

Chcesz być zawsze na czas? Jesteś zmęczony spóźniającą się komunikacją miejską? A może jesteś w sercu Śląska w związku z ważną sprawą biznesową i musisz poruszać się sprawnie po mieście? Wybierz wynajem samochodów w Katowicach, aby wykorzystać najszybszy transport w ramach przejrzystej umowy. Do Twojej dyspozycji są samochody różnych marek, w pełni sprawne techniczne oraz z pakietem ubezpieczeń OC i AC. Z nami będziesz swobodnie przemieszczał się nie tylko po Katowicach, ale również po innych miastach aglomeracji śląskiej!

Adres i dane oddziału:
Dworzec PKP – plac Marii i Lecha Kaczyńskich, 40-098 Katowice
Mail: [email protected]
Tel:  +48 42 300 14 55
Godziny otwarcia biura:  7.00-23.00 – Po.-Ni.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie warunki muszę spełnić, aby móc wypożyczyć samochód w Katowicach?

Aby wynająć samochód, musisz mieć ukończone 25 lat, a także musisz posiadać ważne prawo jazdy co najmniej 12 miesięcy.

Nie spełniam powyższych warunków, ale mam czynne prawo jazdy. Czy mogę wynająć auto?

Możesz, ale pod pewnymi warunkami. Więcej na ten temat przeczytasz w szczegółowym regulaminie

Jak zarezerwować samochód w Katowicach?

Wystarczy, że w formularzu dostępnym na naszej stronie wypełnisz podstawowe dane – od kiedy do kiedy chcesz wynająć auto w Katowicach oraz skąd je chcesz wypożyczyć, a także gdzie chcesz je zwrócić. Resztę formalności wypełnisz z Wynajmującym na miejscu.

Ile wynosi okres wynajmu samochodu w Katowicach?

Długość wynajmu określasz sam – stosowny zapis pojawi się w umowie. Możesz je wypożyczyć nawet na kilka godzin, ale opłata będzie naliczona za pierwsze 24 godziny. Jeśli chcesz przedłużyć użytkowanie auta, poinformuj nas o tym mailowo, osobiście lub telefonicznie co najmniej 24 godziny przed końcem wynajmu.

Czy wypożyczony samochód w Katowicach muszę odebrać/oddać osobiście?

Nie, czynności te może za Ciebie wykonać osoba upoważniona.

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Katowicach?

Koszt wypożyczenia samochodu w Katowicach zależy od marki samochodu, jego klasy oraz zwrotnej kaucji i długości wypożyczenia. Cena wynajmu prezentowana jest za pojedynczą dobę.

Gdzie mogę wynająć auto w Katowicach i gdzie je muszę zwrócić?

Nasza wypożyczalnia samochodów w Katowicach znajduje się na Dworcu PKP – tj. plac Marii i Lecha Kaczyńskich

Czy samochody Flex To Go dostępne w Katowicach są ubezpieczone?

Tak, wszystkie nasze pojazdy mają wykupione ubezpieczenie OC oraz AC.

Samochód, który wypożyczyłem, wziął udział w kolizji drogowej w Katowicach. Co robić?

Przede wszystkim poinformuj o całym zajściu policję, która sporządzi stosowny protokół zdarzenia. Jednocześnie skontaktuj się z Wynajmującym, który udzieli Ci dalszych instrukcji.

Wynajęty w Katowicach samochód ma usterkę, co robić?

Jeśli zauważysz usterkę, natychmiast zgłoś ją Wynajmującemu, który w sytuacji, gdy pojazd będzie unieruchomiony na co najmniej 12 godzin, zapewni Ci pojazd zastępczy bez żadnych dodatkowych opłat.