PROMO
%

Otrzymujesz 5% zniżki na wypożyczenie auta!

Podaj poniższy kod rabatowy podczas składania zamówienia:

Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem. Niestety, miejsce odbioru samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach. Niestety, miejsce zwrotu samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach.
  • Kaucja od 0 PLN
  • Brak limitu kilometrów
  • Bezpłatna modyfikacja rezerwacji
  • Niskie ceny wynajmu
  • Zdezynfekowane auta

*Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Nowoczesna wypożyczalnia samochodów - Gdańsk i Trójmiasto

Szukasz łatwego sposobu na płynne poruszanie się po stolicy województwa pomorskiego i w Trójmieście? Potrzebujesz wynająć samochód na krótszy lub dłuższy czas? Sprawdź wypożyczalnię aut w Gdańsku od Flex To Go! Naszą ofertę kierujemy do osób, które cenią sobie wygodę bez względu na okoliczności. Jeśli spędzasz wakacje lub odbywasz ważną podróż biznesową na Pomorzu, zatankowany i gotowy pojazd z taniej wypożyczalni samochodowej zlokalizowanej w Gdańsku będzie na Ciebie czekał.

Szybki wynajem aut w Gdańsku na doby

Największe miasto północnej Polski od lat przyciąga zarówno turystów, jak i szeroko rozumiany biznes. Nic w tym dziwnego – to prężne miasto z przebogatą historią. Pierwsze wzmianki o Gdańsku pojawiły się jeszcze w X wieku i są związane z wizytą św. Wojciecha na tych ziemiach. Przez ponad tysiąc lat istnienia Gdańsk zbudował wyjątkową tożsamość, której na próżno szukać w innych miastach naszego kraju. Od przepięknej starówki i miejsca związane z historią naszego kraju, przez liczne plaże, po nowoczesne centra biznesowe – Gdańsk z pewnością ma wiele do zaoferowania.

Chcesz wygodnie poruszać się po stolicy województwa? Wynajem samochodów w Gdańsku zdecydowanie Ci to ułatwi! W naszej flocie znajdziesz pojazdy dostosowane do Twoich potrzeb – w tym auta o mniejszych gabarytach, idealne do miejskiej jazdy, jak i większe, bardziej reprezentatywne samochody. Sprawdź naszą ofertę – wynajem aut to najlepsze rozwiązanie w Gdańsku, gdy nie chcesz już dłużej tracić czasu na podróż komunikacją miejską lub po prostu chcesz elastycznie korzystać z samochodu, niekoniecznie będąc jego właścicielem i ponosić z tego powodu dodatkowe koszta. To świetne rozwiązanie dla osób, które przylatują do Gdańska lub przyjeżdżają z daleka – nadal mogą cieszyć się wygodą, jaką jest samochodów, bez potrzeby użytkowania swojego prywatnego pojazdu.

Dane statystyczne Gdańska
Data założenia:
VII wiek
Powierzchnia:
263,44 km²
Ludność:
470 907

Sprawdź wynajem samochodów i podróżuj wygodnie w Trójmieście

Trudno mówić o Gdańsku bez miast ościennych – Gdyni i Sopotu. Choć nasza wypożyczalnia aut znajduje się w sercu Trójmiasta, możesz podróżować autem po całym Pomorzu. Trójmiasto to stosunkowo nowe pojęcie – w Polsce pojawiło się dopiero po II wojnie światowej. Wspólnie Gdańsk, Gdynia i Sopot zamieszkuje około miliona osób, dzięki czemu jest to jeden z gęściej zaludnionych obszarów kraju. Wypożyczalnia samochodów Flex To Go pozwoli Ci sprawnie przemieszczać się po całej aglomeracji bez polegania na komunikacji miejskiej. Dotyczy to również lokalnych lotnisk, na które najszybciej dostaniesz się właśnie samochodem.

Krótko- i długoterminowa wypożyczalnia samochodów w woj. pomorskim

Do wycieczki do których atrakcji warto wykorzystać wynajem samochodów? Trójmiasto poza Gdańskiem oferuje mnóstwo fantastycznych miejsc, chętnie odwiedzanych przez turystów. W Gdyni warto zobaczyć Dar Pomorza oraz ORP Błyskawicę – statki zamienione na muzeum, które przyciągają tysiące gości rocznie. Na gdyńskim nadbrzeżu ciekawą atrakcją jest również miejskie Akwarium. W Sopocie natomiast chyba nikt nie ominie słynnego Monciaka czy gorących plaż, z których można wejść na jedyne tak ogromne molo w Polsce. Trójmiasto obejmuje nadbrzeże o długości ponad 20 km, w związku z czym postaw na komfortowy transport, który zapewni Ci wypożyczalnia aut z Gdańska.

Wynajem samochodów w Gdańsku? Tylko Flex To Go

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk Flex To Go

Wypożyczenie auta w Gdańsku jeszcze nigdy nie było tak proste. Wypełnij formularz, aby już dziś wynająć pojazd, którym będziesz poruszał się po Trójmieście w wybranym przez siebie terminie. Gwarantujemy, że otrzymasz dokładnie taki samochód, jaki potrzebujesz – zatankowany do pełna i w 100% sprawny technicznie.

Adres i dane oddziału:
Dworzec PKP – ul. Podwale Grodzkie 2, 80-895 Gdańsk
Mail: [email protected]
Tel:  +48 42 300 14 54
Godziny otwarcia biura:  7.00-23.00 – Po.-Ni.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie warunki muszę spełnić, aby móc wypożyczyć samochód w Gdańsku?

Bez względu na rodzaj wypożyczanego samochodu, musisz mieć ukończone 25 lat, a także musisz posiadać ważne prawo jazdy co najmniej 12 miesięcy. Osoby, które mają prawo jazdy, ale nie spełniają powyższych warunków, mogą wypożyczyć samochód, ale pod pewnymi warunkami. Przeczytaj więcej w regulaminie.

Jak wynająć samochód w Gdańsku?

Wypełnij formularz – wyznacz w nim daty graniczne, tj. od kiedy do kiedy potrzebujesz samochód, a także wybierz lokalizację, w której odbierzesz i zwrócisz auto. W kolejnym kroku zostaniesz poproszony o wybór marki pojazdu. Szczegółową umowę podpiszesz u Wynajmującego.

Ile wynosi okres wynajmu samochodu w Gdańsku?

Samochód możesz wypożyczyć na minimum 24 godziny. Długość wynajmu określasz sam poprzez formularz, a stosowny zapis pojawi się w umowie. Jeśli chcesz przedłużyć wynajem samochodu w Gdańsku, poinformuj nas o tym co najmniej 24 godziny przed jego zakończeniem.

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Gdańsku?

Cena wynajmu zależy od klasy pojazdu i jego marki. W jej skład wchodzi również kaucja. Podane ceny są orientacyjne i dotyczą kosztu wynajmu za 1 dobę.

Gdzie mogę wynająć samochód w Gdańsku i gdzie go muszę zwrócić?

Nasze biuro znajduje się na lotnisku w Gdańsku, natomiast samochód możesz odebrać i zdać przy Dworcu PKP Gdańsk Główny, ulica Podwale Grodzkie 2 oraz przy Hotelu Mercury, ul. Jana Heweliusza 22.

Kiedy zwrócić pojazd wynajęty w Gdańsku?

Pojazd możesz zwrócić wcześniej, jeśli wystąpi taka potrzeba. Jeśli chcesz oddać samochód później, musisz nas poinformować o tym na 24 godziny przed planowanym zdaniem samochodu.

Czy samochody Flex To Go w Gdańsku są ubezpieczone?

Tak, zgodnie z umową wszystkie nasze pojazdy mają wykupione ubezpieczenie OC oraz AC.

Co zrobić w sytuacji, kiedy wydarzy się wypadek/kolizja, w którym wziął udział wynajmowany samochód z Gdańska?

Przede wszystkim poinformuj o zdarzeniu Wynajmującego oraz policję, która sporządzi niezbędną dokumentację do likwidacji szkody. Kolejne kroki, zależne od skali wypadku, przedstawi Ci Wynajmujący.

Czy wypożyczony samochód muszę odebrać/oddać w Gdańsku osobiście?

Nie, czynności te może za Ciebie wykonać osoba do tego upoważniona.