PROMO
%

Otrzymujesz 5% zniżki na wypożyczenie auta!

Podaj poniższy kod rabatowy podczas składania zamówienia:

Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem. Niestety, miejsce odbioru samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach. Niestety, miejsce zwrotu samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach.
  • Kaucja od 0 PLN
  • Brak limitu kilometrów
  • Bezpłatna modyfikacja rezerwacji
  • Niskie ceny wynajmu
  • Zdezynfekowane auta

*Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Flex To Go - wypożyczalnia samochodów Lotnisko Gdańsk

Trójmiejskie lotnisko funkcjonuje już ponad 40 lat, a obecnie pod względem liczby obsłużonych pasażerów jest 3. takim obiektem w Polsce. Rębiechowo od centrum Gdańska i Sopotu dzieli kilkanaście kilometrów, a w przypadku Gdyni jest to ponad 25 km. Chcesz pokonać tę trasę jak najszybciej? Skorzystaj z wynajmu samochodów w Gdańsku-Rębiechowie. Do większości lokalizacji dostaniesz się dzięki położonej w pobliżu lotniska obwodnicy Trójmiasta, która zdecydowanie ułatwia transport samochodem. Lotnisko natomiast oferuje loty do większości krajów europejskich, a także do niektórych państw Afryki

Najtańsza wypożyczalnia samochodów na lotnisku Gdańsk

Od 2005 roku lotnisko nosi imię Lecha Wałęsy, legendarnego przywódcy Solidarności i byłego Prezydenta RP. To jednocześnie jeden z najważniejszych obiektów łączących Trójmiasto ze światem, o czym świadczą miliony pasażerów i stale rozbudowująca się baza lotniska, od terminali po obiekty hotelowe. Wypożyczalnia aut na gdańskim lotnisku to naturalne uzupełnienie możliwości, jakie daje tej części kraju nowoczesny port lotniczy. Wynajem samochodów w Rębiechowie umożliwi Ci sprawny przejazd do Trójmiasta lub innych miejsc w województwie pomorskim. Sprawdź nasze warunki, zarezerwuj pojazd i w drogę!

Dane statystyczne
Data otwarcia:
1974
Liczba obsłużonych pasażerów w 2019:
5 376 120
Liczba operacji lotniczych w 2019:
48 882

Błyskawiczny wynajem auta przy lotnisku Gdańsk-Rębiechowo

Nie musisz dłużej czekać na komunikację miejską i ograniczać z tego powodu swoje możliwości podróżowania. Wypożyczenie samochodu w Gdańsku-Rębiechowie pozwoli Ci uniknąć tłoków oraz kłopotu związanego z noszeniem bagaży. Auto, które wynajmiesz, będzie dokładnie odpowiadać Twoim potrzebom, np. pod względem wielkości bagażnika. Wynajem samochodu na lotnisku Gdańsk to zdecydowanie najkorzystniejsze rozwiązanie w sytuacji, w której musisz szybko dostać się do Trójmiasta w celach biznesowych lub po prostu cenisz sobie wolność w trakcie wyjazdu turystycznego.

Flex To Go – tania wypożyczalnia samochodów lotnisko Rębiechowo

Wynajem aut na lotnisku Gdańsk to także rozwiązanie bardziej ekonomiczne od korzystania z usług taksówek lub podobnych form transportu. Jest tak, ponieważ wynajęty samochód cały czas jest do Twojej dyspozycji w ustalonym wcześniej terminie, dlatego możesz jeździć dokładnie wtedy, gdy potrzebujesz. To szczególnie przydatne w porach dnia (noc, wczesny ranek), gdy dostępność innych możliwości jest znacząco ograniczona. Dzięki Flex To Go i wypożyczalni samochodów na lotnisku Rębiechowo po prostu wsiadasz i jedziesz – bez zbędnych formalności!

Adres i dane oddziału:
W terminalu, Juliusza Słowackiego 200, 80-298 Gdańsk
Mail: Gdansk@flextogo.com
Tel:  +48 42 300 14 54
Godziny otwarcia biura:  7.00-23.00 – Po.-Ni.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie warunki muszę spełnić, aby wynająć auto w Gdańsku-Rębiechowie?

Jeśli chcesz wypożyczyć samochód z Flex To Go, musisz mieć ukończone 25 lat oraz mieć ważne prawo jazdy – co najmniej 12 miesięcy. Jeśli jesteś młodszy, ale masz ważne prawo jazdy, nadal masz taką możliwość, ale pod pewnymi warunkami. Więcej szczegółów znajdziesz w naszym regulaminie.

Czy samochody dostępne na lotnisku w Gdańsku są ubezpieczone?

Tak, zgodnie z naszymi zasadami, każdy samochód ma ważne ubezpieczenie OC i AC

Jak wypożyczyć samochód na lotnisku Rębiechowo?

Wystarczy, że wstępnie zarezerwujesz pojazd przez nasz formularz. Następnie udaj się do biura Wynajmującego, aby dopełnić formalności i odebrać samochód. Pamiętaj, aby w dniu odbioru samochodu zabrać ze sobą dowód tożsamości (dowód osobisty lub paszport) oraz oczywiście prawo jazdy.

Ile kosztuje wynajem auta na lotnisku Gdańsk?

Ostateczna cena zależy od klasy pojazdu, długości wynajmu oraz przewidzianej kaucji. W Flex To Go masz pewność, że dobowy koszt wynajmu poznasz przed rozpoczęciem jazdy – żadnych ukrytych kosztów!

Czy samochód wynajęty na lotnisku Rębiechowo muszę zwrócić w tym samym miejscu?

Nie, możesz określić inny punkt zwrotu samochodu. Dostępne punkty zwrotu znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Gdzie wypożyczę samochód na gdańskim lotnisku?

Wypożyczalnia znajduje się w terminalu pasażerskim lotniska –  na parterze, przed halą odpraw po prawej stronie.

Na jak długo mogę wynająć samochód?

Okres wypożyczenia najkrócej może wynieść nawet godzinę, ale opłata wynosi jak za pierwsze 24 godziny, najdłużej – nie określamy górnej granicy, jesteśmy otwarci na wynajem długoterminowy.