PROMO
%

Otrzymujesz 5% zniżki na wypożyczenie auta!

Podaj poniższy kod rabatowy podczas składania zamówienia:

Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem. Niestety, miejsce odbioru samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach. Niestety, miejsce zwrotu samochodu nie pracuje w wybranym dniu i godzinach.
  • Kaucja od 0 PLN
  • Brak limitu kilometrów
  • Bezpłatna modyfikacja rezerwacji
  • Niskie ceny wynajmu
  • Zdezynfekowane auta

*Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Flex To Go – wypożyczalnia samochodów w Radomiu

Tania wypożyczalnia samochodów – Warszawa-Radom

Lotnisko Warszawa-Radom to nowo otwarty port lotniczy oddalony jedynie 4km od centrum Radomia. To miejsce świetnie przystosowane do potrzeb współczesnych turystów. Wypożyczalnia samochodów Flex To Go oferuje tu wynajem nowoczesnego transportu do przemieszczania się po Radomiu. Dzięki świetnie wyposażonym pojazdom z oferty Flex To Go możesz przemieszczać się bez ograniczeń!

Wygodny i elastyczny wynajem samochodów w Radomiu

Port Lotniczy Warszawa-Radom im. Bohaterów Radomskiego Czerwca 1976 roku, dawniej zwane Portem Lotniczym Radom lub Radom-Sadków, to lotnisko cywilne od 2012 roku dostosowane do potrzeb cywilnych. Dziś jest głównie wykorzystywane przez wojsko, jednak przeznaczona dla celów turystycznych część budynku jest obecnie odnowiona i zmodernizowana tak, że można komfortowo polecieć stąd do miast rozsianych po całej Europie. Port położony jest 4 kilometry od centrum Radomia. Aby nie musieć polegać na zawodnej komunikacji miejskiej, warto wypożyczyć tu samochód dostosowany do swoich potrzeb, by móc swobodnie przemieszczać się po miastach. Punkt obsługi Flex To Go znajdujący się na lotnisku Warszawa-Radom posiada szeroką ofertę nowoczesnych, świetnie wyposażonych pojazdów, które mogą znacząco poprawić Twój komfort podróżowania w celach biznesowych i turystycznych.

Dane statystyczne:
Data otwarcia:
2014
Powierzchnia:
3 tys. km2
Ludność:
213 tys.

Wynajmij samochód na lotnisku Warszawa-Radom w atrakcyjnej cenie!

Wypożyczalnia samochodów Flex To Go zapewni Ci najefektywniejszy i najwygodniejszy transport do miejsca docelowego. Dojazd z lotniska do miasta nie jest skomplikowany, a dzięki posiadaniu wynajętego pojazdu nie będziesz musieć polegać na niepewnych rozkładach jazdy komunikacji miejskiej ani czekać na taksówki! Dzięki szybkiej rezerwacji online we Flex To Go masz pewność, że wybrany model będzie na Ciebie czekał – zatankowany, sprawny i w 100% gotowy do jazdy. Nie zwlekaj, zarezerwuj swój samochód na lotnisku w Radomiu już dziś, a wszelkie formalności szybko załatwisz już na miejscu, u Wynajmującego.

Zależy Ci na czasie? Wypożyczalnia samochodów w Radomiu pomoże. 

Wynajmij samochód w wypożyczalni Flex To Go!

Lądujesz w Radomiu i potrzebujesz samochodu, w którym zmieszczą się dodatkowi pasażerowie oraz bagaże? Sprawdź wynajem samochodów na lotnisku Warszawa-Radom i przekonaj się, że możesz swobodnie poruszać się po mieście i z lotniska. Oferujemy tani wynajem dla osób, które cenią nie tylko czas, ale i pieniądze. Doskonale wiemy, jak frustrujące bywa korzystanie z komunikacji miejskiej czy taksówek – dlatego jeśli chcesz szybko dostać się do Radomia, Warszawy lub innych pobliskich miejscowości – skorzystaj z usług wypożyczalni aut Flex To Go w Radomiu.

Adres i dane oddziału:
Terminal Główny / Przyloty Ul. Lubelska 158, 26-603 Radom
Mail: [email protected]
Tel:  +48 42 333 73 01
Godziny otwarcia biura:  7.00-19.00

Najczęściej zadawane pytania

Jak wypożyczyć samochód w Radomiu?

Wstępną rezerwację dokonasz przez Internet dzięki naszemu formularzowi. W dniu odbioru samochodu nie zapomnij prawa jazdy oraz dokumentu tożsamości (paszport lub dowód osobisty). Wszelkie formalności załatwisz w biurze Wynajmującego.

Jakie warunki muszę spełniać, aby skorzystać z wypożyczalni samochodów na lotnisku Warszawa-Radom?

Musisz mieć ukończone 25 lat oraz musisz mieć prawo jazdy ważne co najmniej 12 miesięcy. Jeśli jesteś młodszy, ale masz czynne prawo jazdy, nadal możesz wynająć samochód na lotnisku, ale pod pewnymi warunkami. Więcej w regulaminie.

Gdzie znajduje się wypożyczalnia aut na lotnisku Warszawa-Radom?

Nasze biuro znajduję się w głównym terminalu. Po wyjściu z hali przylotów należy kierować się do strefy wypożyczalni samochodów. W przypadku pytań prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonu +48 12 333 73 01.

Ile kosztuje wynajęcie samochodu na lotnisku Warszawa-Radom?

Ostateczna cena za wynajem auta zależy od długości ważności Twojego prawa jazdy, rodzaju i marki samochodu oraz długości samego wynajmu. Prezentowane ceny dotyczą wypożyczenia za 1 dobę.

Na jak długi czas mogą wypożyczyć auto na lotnisku Warszawa-Radom?

Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj wynajmu, zarówno krótszy, jak i dłuższy. Auto możesz wynająć nawet na kilka godzin, ale opłata w tym wypadku wyniesie minimum za 24 godziny. 

Czy samochody oferowane przez Flex To Go na lotnisku Warszawa Radom są ubezpieczone?

Tak, każdy samochód zgodnie ze standardami ma ważne ubezpieczenie OC i AC.

Uczestniczyłem w kolizji drogowej. Co robić?

Przede wszystkim zawiadom policję, która sporządzi odpowiedni protokół zdarzenia. Skontaktuj się również z Wynajmującym, który przedstawi Ci kolejne kroki. W sytuacji, gdy samochód zostanie unieruchomiony na co najmniej 12 godzin, Wynajmujący zapewni Ci pojazd zastępczy.

Czy muszę zwrócić samochód w określonej porze?

Jeśli z jakiegoś powodu musisz zdać samochód wcześniej, niż wskazuje na to umowa wypożyczenia, jak najbardziej możesz to uczynić. Jeśli chcesz przedłużyć wypożyczenie, musisz nas o tym poinformować 24 godziny przed końcem wynajmu.